یکبار برای همیشه از شر مشکلات خودارضایی خلاص شوید

در کتاب مقدس، اونان به دلیل «هدر دادن دانه» توسط خدا کشته می شود. عملی که این عبارت به آن اشاره دارد، مقاربت منقطع است، اما سنت عرفانی یهودی آن را در مورد خودارضایی نیز به کار می برد. در اوایل روم، stuprum به طور کلی یک عمل شرم آور یا هر رسوایی عمومی بود، از جمله اما نه محدود به رابطه جنسی غیرقانونی. تجاوز جنسی در معنای انگلیسی اغلب به عنوان stuprum از طریق خشونت یا اجبار (cum vi یا per vim) بیان می شد. استوپرم فقط در میان شهروندان رخ می دهد. حمایت از آزار جنسی یکی از حقوق قانونی بود که شهروند را از غیر شهروند متمایز می کرد. stuprare لاتین، که یک فعل متعدی است که به یک مفعول مستقیم (کسی که هدف سوء رفتار است) و یک عامل مذکر (خنثی کننده) نیاز دارد.

مکمل مرد و زن برای مفهوم رومی از الوهیت حیاتی بود. الهه وستا خدای اصلی پانتئون رومی بود که با کاستیتاس مرتبط بود و خود الهه باکره بود. کشیش‌های او وستال‌ها باکره‌هایی بودند که نذر کردند مجرد بمانند. الهه سرس هم به کاستیتاهای آیینی و هم جنسی توجه داشت و مشعلی که به افتخار او به عنوان بخشی از مراسم عروسی رومی حمل می شد با پاکی عروس همراه بود. سرس همچنین مظهر مادری بود. کلمه لاتین castitas، که کلمه انگلیسی "عفت" از آن مشتق شده است، یک اسم انتزاعی است که "یک خلوص اخلاقی و جسمانی معمولاً در یک زمینه مذهبی خاص" را نشان می دهد، اما گاهی اوقات اما نه همیشه به عفت جنسی اشاره دارد.

کلمه انگلیسی "تجاوز به عنف" در نهایت از فعل لاتین rapio، rapere، raptus، "ربیدن، بردن، ربودن" گرفته شده است (کلمات رپت، رپچر و رپتور هنوز هم ترک خود ارضايي معنی مشابهی دارند). در زمان نمایشنامه نویس کمیک پلاتوس (حدود 254-184 قبل از میلاد) معنای جنسی محدودتر خود را به دست آورده بود. وقتی زنی به ارگاسم نزدیک می شود، ضربان قلبش تندتر می شود، تنفسش تندتر می شود، ماهیچه هایش سفت می شود و کلیتوریس زیر کاپوت جمع می شود. برخی از آنها تنفس را متوقف می کنند و به حالت نیمه کما می روند. کمی بیشتر روی این سریال‌ها بمانید و نمی‌توانید از خود بپرسید: آیا اکنون به همین ترتیب شرمنده و قربانی می‌شویم؟ مجموعه‌ای از نقاشی‌ها از حمام‌های حومه در پمپئی، که در سال 1986 کشف و در سال 1995 منتشر شد، سناریوهای وابسته به عشق شهوانی را نشان می‌دهد که به نظر می‌رسد قصد دارند بیننده را با تماشای جنسی ظالمانه سرگرم کنند، از جمله موقعیت‌های مختلف، سکس دهانی، و سکس گروهی با حضور مرد. – روابط زن، مرد و مرد و زن و زن.

بنابراین، اگر با استفاده از پورنوگرافی، از جمله احساس اینکه «معتاد» هستید یا استفاده شما از کنترل خارج شده است، مشکل دارید، بررسی این موضوع با یک درمانگر دلسوز و بدون قضاوت می تواند تفاوت بزرگی در بهبود سلامت روانی شما ایجاد کند.. در سال 1951 فیلم Hon dansade en sommar (او یک تابستان رقصید یا یک تابستان شادی) برهنگی آشکاری از جمله حمام کردن در دریاچه را به نمایش گذاشت. پیش پره یا پوست ختنه گاه به سمت جلو بر روی سر کشیده می شود و سوزنی که سیم به آن وصل شده است از یک طرف به طرف دیگر عبور داده می شود. اگر این عادت بر روابط شما تأثیر منفی می گذارد یا در زندگی روزمره شما دخالت می کند، به دنبال یک درمانگر یا گروه حمایتی باشید تا به حل این مشکل کمک کند.

و تقریباً ایمن ترین رابطه جنسی است – هیچ خطری برای باردار شدن یا ابتلا به STD وجود ندارد. چقدر از «بریجرتون» قابل بخشش است؟ بسیاری از طنز نمایش مبتنی بر استفاده مکرر از کنایه، ناسازگاری و تصادفات (اغلب ترک خود ارضايي تاسف بار) است. طنز زشت مارسیال برای مدت کوتاهی در بوردو قرن چهارم توسط دانشمند-شاعر گالو-رومی، آئوسونیوس احیا شد، اگرچه او از تمایل مارسیال به کودک پرهیز داشت و حداقل اسماً مسیحی بود. حداقل دو مقام کشیشی دولتی به طور مشترک توسط یک زوج متاهل برگزار می شد. ربوده شدن یک دختر مجرد از خانواده پدری اش در برخی شرایط، موضوع فرار این زوج بدون اجازه پدرش برای ازدواج بود. همانطور که قوانین مربوط به خشونت در اواخر جمهوری تدوین شد، raptus ad stuprum، "ربایش به منظور ارتکاب جرم جنسی" به عنوان یک تمایز قانونی ظاهر شد.

آژاکس تلامونیایی با حالتی می‌نشیند که خشم خود را نشان می‌دهد و مادر بربر (مدیا) در چشمانش جنایت دارد، بنابراین زهره خیس نیز موهای چکه‌کننده‌اش را با انگشتانش خشک می‌کند و به سختی زیر آب‌های مادری پوشیده می‌شود. تابلوی پورنوگرافیک و ناهید دارای بار جنسی در میان تصاویر مختلفی ظاهر می شود که یک خبره هنر ممکن است از آنها لذت ببرد. در طول جنگ‌های داخلی دهه 80 قبل از میلاد، سولا، در آستانه حمله به کشور خود با لژیون‌های تحت فرمانش، سکه‌ای منتشر کرد که زهره تاج‌گذاری شده را به عنوان خدای حامی شخصی خود نشان می‌داد و کوپید یک شاخه نخل پیروزی را در دست داشت. در سمت چپ غنائم نظامی نمادهای فالگیرها، کشیشان دولتی که اراده خدایان را می خوانند.

پاپیروس‌های جادویی یونانی، مجموعه‌ای از متون جادویی ترکیبی، حاوی طلسم‌های عاشقانه بسیاری است که نشان می‌دهد «در دوره روم بازار بسیار پر جنب و جوشی در جادوی وابسته به عشق شهوانی وجود داشت» که توسط کشیش‌های آزاد تهیه می‌شد که گاهی ادعا می‌کردند اقتدار خود را از مذهبی‌های مصری گرفته‌اند. سنت انتظار می رفت مردانی که در کالج های مختلف کشیش خدمت می کردند ازدواج کنند و خانواده داشته باشند. زنان مسیحی بیشتر از مردان در معرض ختنه جنسی، به ویژه سینه ها قرار می گیرند. با این حال، در آن زمان، اصطلاحات انانیسم یا خودآلودگی بیشتر برای توصیف خودارضایی استفاده می شد، اصطلاحاتی که ویکتوریایی ها نیز از آن استفاده می کردند.

بلوم یکی از اولین نویسندگان بزرگسال جوانی بود که برخی از رمان های خود را با تمرکز بر نوجوانان درباره موضوعات بحث برانگیز خودارضایی، قاعدگی، جنسیت نوجوانان، کنترل بارداری و مرگ نوشت. بلوم سه بار ازدواج کرده است. هنر و ادبیات رومی به برخورد هلنیستی با شخصیت‌های اساطیری که دارای رابطه جنسی از نظر انسانی اروتیک و در مواقعی شوخ‌آمیز بود، که اغلب از بعد مذهبی حذف می‌شد، ادامه داد. مانند دیگر جنبه های زندگی رومی، تمایلات جنسی توسط سنت های مذهبی، هم آیین عمومی دولتی و هم اعمال مذهبی خصوصی و جادو پشتیبانی و تنظیم می شد. پیوندهای بین تولید مثل انسان، رفاه عمومی و رفاه دولت توسط آیین رومی ناهید تجسم می‌یابد، که با همتای یونانی خود آفرودیت در نقش مادری مردم روم از طریق پسر نیمه فانی خود Aeneas متفاوت است.

Gabriel Osborne

شیطان متعصب توییتر. حشره پرشور اینترنت. مبشر وب. ماون آبجو. پیشگام موسیقی.

بازی انفجار: یک نگاه جامع به این ابزار معاملاتی جذاب
دفتر کار درسی: ابزار ضروری برای دانش‌آموزان
The Ultimate Guide to Real Estate in Canada
Welcome to Your Dream Home: House for Sale in Canada
Escape to Your Dream Home with Acreage for Sale
Welcome to Your Dream Home: House for Sale in Canada
تماس با ما