کدام کشورهای میانجی آزادسازی منابع ارزی ایران شدند؟

تسنیم نوشت: آزادسازی زندانیان ایران و آمریکا و همچنین آزادسازی ۷میلیارد دلار از منابع بلوکه‌شده ایران در کره‌جنوبی با هماهنگی کدام کشور در حال حاضر انجام می‌شود؟

در طی هفته‌های نهایی بحران‌ای با وساطت یکی از منطقه‌ای درباره آزادسازی هم‌زمان زندانیان ایران و آمریکا انجام می‌شود و میلیاردها دلار از منابع ارزی بسته‌شده کشورمان نیز در این منطقه در شرف آزادسازی است.

خبرهای تکمیلی بیانگر آن است که آزادسازی زندانیان ایران و آمریکا و همچنین آزادسازی ۷ دلار از منابع بلوکه‌شده ایران با میانجی‌گری قطر انجام می‌شود، در حالی که سوییس و سازمان ملل نیز به‌عنوان کانال ارتباطی در این درگیر هستند.

استفان دوجاریک سازمان ملل متحد نیز مدعی شد باقر نمازی زندانی دوتابعیتی از زندان آزاد و ایران را ترک کرده و سیامک نمازی نیز آزاد شده، اما همچنان در ایران است.

در بیانیه‌ای که به‌نقل از دبیرکل سازمان ملل متحد منتشر شد، گوترش درخواست‌هایش را از رئیس جمهوری اسلامی ایران مبنی بر خروج باقر نمازی برای معالجات در خارج از کشور قبول کرد.

دبیرکل سازمان ملل همچنین در این بیانیه گفت: خوشحالم که سیامک نمازی پسر باقر نمازی از آزادی آزاد شده است.

Nick Webster

مزاحم عمومی فن غذا. حلال مشکل بدون عذرخواهی کارآفرین. خواننده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances