راه درست برای مقابله با هر چالش پهپاد سمپاش با سهولت استفاده از نکات زیر

احمد و همکاران (2020Ahmad, F.; Qiu, B.; Dong, X.; Ma, J.؛ Huang, X.؛ Ahmed, S.؛ Chandio, FA اثر پارامترهای عملیاتی سمپاش پهپاد بر الگوی رسوب اسپری در هدف و خارج مناطق هدف در طول برنامه کنترل علف های هرز بیرونی. پهپاد کشاورزی به کشاورزان کمک می کند تا سموم دفع آفات، کودها و بذرها را به طور یکنواخت و دقیق در سرتاسر زمین اسپری کنند. کشاورزی هند با چالش های زیادی مانند تغییرات آب و هوا، الگوهای آب و هوای غیرقابل پیش بینی، بیماری های زراعی، مسائل آبیاری همراه است. در حال حاضر. و تا آنجا که ما می دانیم، سه شرکت وجود دارد – غول پهپاد مصرفی DJI's Agras MG-1P که مقاومت نمی کند – که تحقیقات و توسعه پهپادهای اسپری را در کشاورزی ردیفی انجام می دهند: ADAMA از طریق همکاری اخیر خود با Tactical Robotics مستقر در اسرائیل ، بخش علوم زراعی Bayer و تلاش های آن در چین و ژاپن در مزارع کوچک و Rantizo (یک استارت آپ هفت نفره از شهر آیووا، آیووا، ایالات متحده). محصول آزمایش شده قهوه عربیکا (Coffea arabica L.) کاشته شده در یک منطقه کوهستانی، با فاصله بوته 0.8 متر و فاصله ردیف 1.5 متر بود.

در مزارع قهوه کوهستانی، سیستم سمپاشی با استفاده از اسپری هواپیمای بدون سرنشین برای قسمت پایینی گیاه کارآمدتر است. هدف از این مطالعه توصیف کیفیت سمپاشی انجام شده با هواپیمای بدون سرنشین به عنوان تابعی از ارتفاع پرواز و موقعیت هدف در مزرعه قهوه در یک منطقه کوهستانی بود. توسعه یک سیستم اسپری برای سکوی وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین. Agri Spray Drones با در نظر گرفتن کشاورز تاسیس شد. IP67 به این معنی است که می تواند در باران پرواز کند و به گرد و غبار اهمیتی نمی دهد.

ده معقول راه‌ها برای استفاده Sprayer Drone

برنامه مبتنی بر هواپیماهای بدون سرنشین می تواند به تقویت رتبه های تخلیه شده خلبانان برنامه های هوایی کمک کند و زمانی که خلبانان قادر به پرواز نیستند، یک پنجره برنامه کاربردی شبانه ارائه می دهد. "امروزه خلبانان به سمت فرودگاه پرواز می کنند – Ag-Cormorant نیازی به فرودگاه ندارد و نیازی به پرواز از فرودگاه به میدان با مخزن پر از مواد شیمیایی ندارد که استفاده از آن را بسیار ایمن تر می کند. کاربردهای جنگلداری ممکن است به پرواز در ارتفاع 30 فوتی از سطح زمین برای جلوگیری از موانع نیاز داشته باشد.

2) اپراتور باید قبل از انجام عملیات در فاصله نزدیکتر از 100 فوت از آن اشیاء، از شخصی دارای اختیار قانونی برای هر کشتی، وسیله نقلیه یا سازه مجوز بگیرد. من یک بار شنیدم که شخصی می گفت می خواستند 4000 هکتار را با یک پهپاد سمپاشی کنند. یکی از دلایل نشانه گذاری این است که شخصی که شما را به شرکت یا فروشنده ارجاع داده است هزینه ارجاع می گیرد. شما در تئوری می توانید یک هواپیما و دو معافیت متفاوت داشته باشید. باید بدانید که این پهپادها هواپیما محسوب می شوند. Aerial Drobotics اینجاست تا پهپادها را به عنوان خدمات ارائه دهد تا محصولات خود را با کشاورزان آشنا کند. تولید کنندگان و تامین کنندگان پهپاد سمپاش آفت کش حرفه ای در چین را در اینجا پیدا کنید. تکامل مقاومت به حشره کش در گیاه خراش قهوه ای (Nilaparvata lugens Stål) چین در دوره 2012-2016. علمی 110. یانگ، دی. ژانگ، ال. یان، ایکس. وانگ، ز. یوان، اچ. اثرات توزیع قطرات بر سمیت حشره کش برای حفره های ذرت آسیایی (Ostrinia furnaealis) و عنکبوت ها (Xysticus ephippiatus).

اویاما، جی. فریتاس، اچ.

3. مورلی، سی. برادلی، جی. هارتلی، آر. هریس، دی. مک موران، دی. پتانسیل استفاده از وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین (UAVs) برای کنترل دقیق آفات پوسوم (Trichosurus vulpecula). 102. Teske, AL; چن، جی. نانسن، سی. کنگ، زی. توزیع بهینه کنه های شکارچی توسط پهپادهای چند روتور در باد: یک رویکرد مدل سازی الگوی توزیع برای مدیریت دقیق آفات. 39. فیصل، BS; کاستا، FG; پسین، جی. اویاما، جی. فریتاس، اچ. کلمبو، آ. فینی، PH; ویلا، ال. Osório، FS; وارگاس، PA; و همکاران 21. وانگ، اس. آهنگ، جی. او، X. آهنگ، ال. وانگ، ایکس. وانگ، سی. ; وانگ، ز. Ling, Y. ارزیابی عملکرد چهار وسیله نقلیه هوایی بدون سرنشین معمولی مورد استفاده برای کاربرد آفت کش در چین. 111. Qin, W.-C.; کیو، بی.-جی. Xue، X.-Y.; چن، سی. خو، Z.-F. ژو، Q.-Q. پهپاد می تواند آفت کش ها را 40 تا 60 برابر سریعتر از سمپاشی دستی سمپاشی کند. هراری می‌گوید که این شرکت در حال حاضر بازارهای بزرگی را برای سمپاشی پهپادهای هوایی – آمریکا، برزیل، آرژانتین، استرالیا و کانادا- هدف قرار داده است. هراری می‌گوید که رویکرد ADAMA – مشارکت با Tactical Robotics و استفاده از پهپاد پربار Ag-Cormorant (500 کیلوگرم) با روتور عمودی – آن را از دیگر توسعه‌دهندگان در فضا متمایز می‌کند.

در مارس 2019، ما 200 مجموعه سمپاش کوله پشتی باتری را به غنا فروختیم. کارخانه ما همچنین خدمات عمده فروشی را ارائه می دهد، به خرید پهپاد سمپاش آفت کش با تخفیف از ما خوش آمدید. لطفاً مطمئن باشید که پهپاد سمپاش هلیکوپتری سفارشی را با قیمت رقابتی از کارخانه ما خریداری کنید. این مجموعه با تمام لوازم مورد نیاز همراه است، بنابراین نیازی به خرید چیز اضافی ندارید. سمپاشی علف کش بر روی خاکریزهای صخره ای نزدیک یک مخزن آبی که نمی خواهید کارمندان خود را به خطر بیندازید یا برای رسیدن به مناطق صخره ای با دکل زمینی مشکل دارید. من نمی دانم چرا هیچ شهردار دیگری قبلاً به آن فکر نکرده است.

قطعات حیاتی Sprayer Drone

میخواهی بیشتر بدانی؟ هراری به گزارش بیش از 300 پرواز موفق تاکتیکال و توانایی آن در شناسایی یک میدان با Ag-Cormorant به عنوان نقاط تمایز اضافی در میان رقبای خود اشاره می کند. شما می توانید محصولات را زیر نظر داشته باشید، سموم دفع آفات و بذرها را اسپری کنید. این شرکت به بررسی ملاحظات مختلف زراعی تغییر خواهد کرد، از جمله اینکه چه ارتفاعی برای استفاده از محصولات در محصولات کشاورزی بهتر است و اینکه آیا پهپاد درجه یک نظامی Tactical در مقایسه با کاربرد سکوی زمینی، مزایای کاهش رانش را ارائه می دهد یا خیر. او می‌گوید: «این فقط یک پیشرفت بسیار منطقی است که از تجمع میلیون‌ها ساعت پرواز در فضای بار به سمت بالا رفتن در سطحی از خطر کلی به فضای حمل مسافر برسیم.» اگر شما هم به دنبال پهپاد 10 لیتری پاشش هستید، می توانید به ما اعتماد کنید. کار سمپاشی هوشمند دستان خود را رها کنید، برنامه های پرواز را توسط برنامه برای مزارع خود تنظیم کنید، پارامترهای سرعت پرواز، جریان مایع و غیره را تنظیم کنید. سپس به پهپاد اجازه دهید این کار را خودش انجام دهد.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد پهپاد سمپاش در ویترین نت بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

Reece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج

بازی انفجار: یک نگاه جامع به این ابزار معاملاتی جذاب
دفتر کار درسی: ابزار ضروری برای دانش‌آموزان
The Ultimate Guide to Real Estate in Canada
Welcome to Your Dream Home: House for Sale in Canada
Escape to Your Dream Home with Acreage for Sale
Welcome to Your Dream Home: House for Sale in Canada
تماس با ما