دیزل ژنراتور لیست قیمت خرید مشخصات کاتالوگ آبادیزل

مولدهای میدان مغناطیسی ممکن است آهنربا یا الکترومغناطیس دائمی باشند، اما باید یک میدان مغناطیسی تولید کنند که چرخش موتور باعث آن می‌شود.

جنس کاغذ فیلتر از یک نوع کاغذ مخصوص بوده که برای افزایش سطح فیلتراسیون، آن را به صورت چین دار می سازند.

قرار گرفتن در معرض گرد و غبار و سایر آلاینده‌های موجود در هوا می تواند عملکرد ژنراتور شما را به شدت تحت تاثیر قرار دهد و باعث مسدود شدن فیلترها شود و باعث شود ژنراتور برای انجام همان کار سخت‌تر کار کنند. دیزل ژنراتورها در مقایسه با سایر ژنراتورهای موجود در بازار می توانند توان خروجی بالاتری داشته باشند و مدت زمان بیشتری را کار کنند.

تفاوت اصلی بین برق اصلی و برق مداوم این است که مجموعه آلترناتور و موتور منبع تغذیه می تواند با تغییر بار در عرض چند ساعت حداکثر توان را تأمین کند که می تواند به ظرفیت بیش از حد ۱۰٪ برسد. قطع کننده اصلی خروجی (که گاهی بر روی صفحه کنترل نصب می شود ) می تواند در واحدهای بزرگ جدا و آزاد باشد.

ژنراتور های ۵ مگاوات برای ایستگاه های کوچک تولید برق استفاده می شوند و برای این منظور می توان از چندین دستگاه ژنراتور استفاده کرد. ژنراتور های بزرگتر به صورت مجزا به محل نصب حمل شده و در آنجا مونتاژ و تجهیزات فرعی به آنها اضافه می گردد.

فیوزها یا قطع کننده های مدار کوچک اغلب در ریل ترمینال وجود دارند و مثل دستگاه های محافظتی عمل می کنند. مخزن انبساط جایی است که می توانید میزان خنک کنندگی را بررسی کنید. فضای کافی برای انبساط خنک کننده وجود دارد و سنسورهایی مانند سنسور سطح پایین خنک کننده را می توان در اینجا نصب کرد. باید مطمئن شد که دیزل ژنراتور در یک محل ایمن و خشک و بدور از آلایندگی نصب شده است و دور از هرگونه مواد قابل اشتعال و مواد شیمیایی قرار دارد.

دیزل ژنراتور

کربن سخت از احتراق ضعیف شکل می‌گیرد و بسیار خراشنده و ساینده است، سپس سبب افزایش مصرف سوخت می‌شود (دود آبی)، انتظار می‌رود که انسداد پیستون و فشار حفظ شود.

دستگاه های چینی از کیفیت مطلوب برخوردارند و می‌ توانند به صرفه ترین حالت ممکن را در هنگام استفاده از دیزل ژنراتور از لحاظ مصرف سوخت به وجود بیاورند.

در دسته بندی سوم به نوع خنک کننده های موجود در این موتورها توجه می شود. بر این اساس دیزل ژنراتور ها را به دو دسته دیزل های آب خنک و هوا خنک طبقه بندی می کنند. در نهایت در زمان تهیه این وسیله شما باید به انواع سیستم های طبقه بندی موتور در این وسایل توجه داشته باشید.

سلام، برای خرید دیزل ژنراتور برای برج مسکونی ۲۱ طبقه قیمت و مشاوره می خوام. به همین دلیل در سیستم های سوخت رسانی از فیلترها یا تصفیه کننده ها برای جدا کردن آلودگی ها از سوخت استفاده می شود. قسمت تصفیه کننده این فیلترها از یک نوع کاغذ مخصوص ساخته شده است و برای افزایش سطح موثر فیلتراسیون، آن را به صورت چین دار ساخته و در داخل محفظه فلزی قرار داده اند. قطر منافذ کاغذ از ۲ تا ۱۵۰ میکرون بسته به نوع کاربری فیلتر متفاوت است.

متخصصان صنعت  معمولاً با فرآیند تأیید در مکانهایی که خدمت می کنند تجربه می شوند.

با گرفتگی فیلتر، در لوله ورودی موتور یک مقاومت جریان هوا یا خلاء ایجاد می شود که باعث تحریک کلید و روشن شدن چراغ مربوطه در داشبورد راننده خواهد شد. در این فیلتر ها یک کلید الکتریکی در قسمت بالای فیلتر و ورود سوخت قرار دارد.

سیستم دود خروجی

دیزل ژنراتور به دلیل مزایای بیشماری که برای مصرف کنندگان آن دارد، به یکی از محبوب ترین انواع ژنراتور در بازار تبدیل شده است.

این حالت همیشه زمانی اتفاق می‌افتد که به عنوان مثال ظرفیت زیادی از نیروگاه حدود ۶۶۰ مگاوات به‌طور ناگهانی از دست برود یا یک جهش ناخواسته ناگهانی در میزان توان باعث فرسایش ذخیره شده طبیعی در حال چرخش شود.

معمولا برای مصارف صنعتی و نیمه صنعتی از موتور برق سه فاز استفاده می شود. سلام جناب نظری عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت. سلام جناب علی آبادی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت. از اواخر 1930 چندین هواپیما از موتور دیزلی جهت تامین نیروی محرکه پروانه های خود استفاده نموده اند.

دیزل ژنراتور Diesel Generator یک دستگاه تولید برق است که از موتور دیزل برای تولید برقق استفاده می‌کند. دیزل ژنراتور تصاکو  Tsaco نمایندگی انحصاری فروش دیزل ژنراتور آکسا ترکیه در ایران با بیش از 15 سال سابقه است. ژنراتور هایی که با رعایت اصول ایمنی مناسب بکار گرفته می شوند به راحتی به مدت 3 سال کار می کنند. بازرسی تمام قسمت ها بصورت تک تک برای اطمینان از با کیفیت بودن ژنراتور ضروری است.

هر زمانی که متوجه شدید ژنراتور شما آن‌طور که باید کارآمد نیست، باید تعمیر و نگهداری را انجام دهید. دیزل ژنراتور با توجه به مکان و میزان برقی که تامین می کنند به دو دسته زیر تقسیم می شوند.

در حالت کلی تمامی تجهیزات بالا بر روی سکو یا همان شاسی قرار می گیرد. شارژ باتری توسط دیزل ژنراتور می بایست با دقت بسیار بالا و متناسب با ولتاژ آن صورت پذیرد. اگر عقربه ولتاژ شناور بسیار زیاد باشد، عمر باتری را کوتاه می کند. شارژر های باتری معمولا جهت جلوگیری از خوردگی از فولاد ضد زنگ ساخته شده اند.

در زمان‌هایی که برق شهری قطع است و افراد به آن دسترسی ندارند، این دیزل ژنراتور می‌تواند شروع به کار کرده و برق مورد نیاز را تامین کند. خرید دیزل ژنراتور اضطراری هرگونه عدم دسترسی به برق را از بین می‌برد. کارایی دیزل ژنراتور ایرانی با توجه به کیفیت قطعات موجود در این دستگاه، مورد تأیید قرار نمی‌گیرد. مکانیسم متوسط این محصول در تولید برق به همراه عمر مصرفی کوتاه آن، ارزش خرید پایین‌تری را اعمال می‌کند.

ژنراتورهای دیزلی از گازوئیل برای انجام کار و تولید انرژی بهره می برند و  توان این ژنراتورها بالاتر از ژنراتورهای گازی است. موتورهای دیزلی می توانند مدت زمان بیشتری به کار ادامه دهند و به علت استفاده از گازوئیل از طول عمر بالاتری برخوردارند. عدم استفاده از سیم کشی برق در موتورهای دیزلی باعث می شود تعمیر و رسیدگی به آن ها با صرف مبالغ کم تری انجام گردد. بهتر است از دستگاه دیزل ژنراتور به همان اندازه که قدرت دارد کار بخواهید تا از به وجود آمدن فشار بیش از حد به این وسیله جلوگیری گردد.

این شرکت به طور حرفه ای در زمینه تامین انواع برندهای معتبر مانند ولوو، پرکینز، بنز ایدم و کامینز فعالیت می نماید.

در موارد متعدد تعبیه سنسور و یا آلارم ها و ماژول های کنترلی خاص (سیستم های مانیتورینگ) بر روی دیزل ژنراتور خود باعث هزینه های چند باره به مجموعه میگردد . علاوه بر دیزل ژنراتور، ما دیزل هایی بنزینی را در بازار خرید و فروش داریم که با سوخت بنزین کار کرده و به طور دائم نیاز به سوخت گیری دارند.

این یک دستگاه مکانیکی
است که همزمان با منبع تغذیه، اتصال ژنراتور به بار را متوقف می کند. هنگامی که برق
اصلی وجود دارد، اتصال دیزل ژنراتور ولوو در همان زمان باید با کنترل های خاصی انجام
شود تا آنها را به صورت موازی اجرا کنند. حالت آماده به کار دیزل ژنراتور به عنوان
پشتیبان منبع تغذیه کار می کند. هنگامی که شبکه از کار می افتد، ژنراتور شروع به کار
می کند و یک پانل انتقال خودکار (ATS) منبع تغذیه بار را از شبکه به ژنراتور تغییر
می دهد.

 • مکان نصب دیزل ژنراتور باید در مقابل عوامل محیطی مقاوم باشد، یعنی محیطی باشد که مرطوب، بیش از حد سرد و بیش از حد گرم نشود.
 • بدنه‌ای سخت و قطعاتی باکیفیت و عمری دیزل ژنراتور‌های سنگین و نیمه سنگین، استفاده طولانی مدت این محصول را برای پروژه‌های بزرگ و بلند مدت امکان‌پذیر می‌سازد.
 • از سوی دیگر، سوخت مورد استفاده در این دستگاه ها با سوخت موجود در خودروهای سنگین و سبک یکسان بوده و به شما این اجازه را می دهد تا از سوختی یکسان برای آن ها استفاده کنید.
 • هر قطعه پیچیده از ماشین آلات به یک واسط کاربری جهت کنترل صحیح نیازمند است.
 • اکثراً موتورهای تراکتور و ماشین های کشاورزی و صنعتی دارای یک پیش صافی در ابتدای ورودی هوای موتور هستند.
 • این مجموعه ای از هادی های الکتریکی مختلف است که روی یک هسته آهنی پیچیده شده است.

اما برای بارگیری منظم بخشی، حتی در این سطح قدرت، آرایه های دیزل به دلیل بازده برتر، بعضی اوقات به توربین های گازی با چرخه باز ترجیح داده می شوند. این گازها بعضاً سمی هستند و باید دور از خود موتور و افراد اطراف آن باشند.

سیستم سوخت دیزل

یکی از چالش‌های استفاده از ژنراتور، نحوه جایگزینی آن به‌جای منبع اصلی و راه‌اندازی آن در هنگام قطعی برق است. برای قطع و وصل کردن اتصال مولد برق و بار الکتریکی از سوئیچ انتقال (Transfer Switch) استفاده می‌شود. سوئیچ انتقال می‌تواند به‌شکل دستی یا اتوماتیک، ژنراتور را وارد مدار یا از مدار جدا کند. در چنین مواردی دیزل‌ ژنراتورها تجهیزات کارآمدی برای تولید برق هستند.

صدا خفه کن یک محفظه استوانه ای گرد یا بیضی می باشد که در داخل خود دارای صفحات و لوله های سوراخ دار است.

دیزل ژنراتور

با توجه به بازه بسیار کوچک تر محصولات تولیدی این شرکت، قیمت دیزل های ولوو از پرکینز و کامینز کمتر می باشد. این شرکت در سال 1919 در ایالات متحده تاسیس شده و فعالیت خود را آغاز کرد. دیزل ژنراتور کامینز با توان های بسیار بالا تولید می شود و به دلیل قدرت بالایی که دارد می توان از انواع آن در مکان هایی با وسعت بالا به راحتی استفاده کرد. دیزل ژنراتور پرایم توان تامین جریان برق در مدت زمان طولانی را دارد و معمولا در مواقعی که برق شهر برای زمانی طولانی قطع می شود به کار می رود.

چگونگی کارکرد ژنراتور دیزلی مسئله حائز اهمیتی است که باید به آن توجه کنید. نحوه کار به این صورت است که در ابتدا سوختی که توسط آن دریافت می‌گردد به انرژی مکانیکی تبدیل خواهد شد. پس از اینکه سوخت فرستاده شده توسط مخزن دریافت شد، پمپ سوخت مقدار آن را به وسیله لوله کشی به موتور می‌فرستد و آن نیز قادر به دریافت سوخت مورد نیاز است.

مجموعه تصاکو با عرضه بهترین برند‌های خارجی دیزل ژنراتور، محصولی باکیفیت با ایمنی مطمئن را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. دارا بودن این محصولات از استاندارد جهانی، امری مهم و ارزشمند برای مجموعه تصاکو می‌باشد. شرکت بینش ابتکار خاورمیانه یک مجموعه بازرگانی فنی و مهندسی برای تولید و تامین انواع تجهیزات صنعتی و دیزل ژنراتور ها با برترین و بالاترین کیفیت های شناخته شده بین المللی در کشور محسوب می گردد. در زمان تأسیس این مجموعه برآن بودیم که بتوانیم نگاهی شگرف برفعالیت های اقتصادی وعمرانی داشته باشیم.

انواع مخزن برای ذخیره‌سازی سوخت مصرفی دیزل ژنراتور وجود دارند که از ظرفیت‌های متغیری برخوردار می‌باشند. مخزن زیر پایه، مخزن ذخیره‌سازی در سطح زمین و مخزن ذخیره‌سازی زیرزمینی، از انواع این محصولات می‌باشند. این مخازن دارای درپوش می‌باشند و جهت استفاده اصولی، دارای شیر ورودی و خروجی می‌باشند.

امروزه دیزل ژنراتور ها نقش مهمی و کلیدی در صنعت و تکنولوژی دارند.

هنگامی که سرور ها و سیستم های ارتباطاتی از دست بروند، کسب و کار متوقف می شود، داده ها از دست رفته و سیستم های حسابداری متوقف می شود. کارمندان و کارگران بیکار همگی به یک کابوس برای یک کسب و کار تبدیل می شوند.

در حالت اتوماتیک، سوئیچ انتقال به‌محض اینکه منبع اصلی قطع شود، ژنراتور را جایگزین آن می‌کند و پس از وصل شدن برق اصلی، ژنراتور را خاموش و بار را به شبکه اصلی وصل می‌کند. در حالت دستی، اپراتور هنگام قطع شدن برق، به‌صورت دستی و به وسیله سوئیچ انتقال، شبکه اصلی را از مدار جدا و ژنراتور را جایگزین منبع برق اصلی می‌کند. انجام این موارد علاوه بر کاهش مصرف سوخت توسط دستگاه باعث روان شدن حرکت قطعات آن شده و در نتیجه بازدهی بیشتر حاصل می شود. همانطور که می دانید، دیزل ژنراتور هایی که در ابعاد بالا طراحی می شوند، هزینه بیش تری را برای خریداری به خود اختصاص می دهند که مشتریان گرامی پیش از خرید می بایست به این موضوع توجه داشته باشند.

به عنوان مثال، یک ژنراتور که به صورت موازی
با برق کار می کند، به تجهیزات همگام سازی، مانند یک ماژول کنترل پیشرفته و یک قطع
کننده مدار تمام اتوماتیک نیاز دارد.

به عنوان مثال با افزایش بار مصارف متصل به ژنراتور، افت ولتاژی در خروجی ایجاد خواهد شد که برد رگولاتور این افت را سنجش و بر اساس آن مقدار میدان تحریک آرمیچر را زیاد می‌نماید تا ولتاژ خروجی به مقدار تنظیم شده برگردد.

ظرفیت و توان ژنراتور را می توانید در هنگام خرید از فروشندگان کالا درخواست کنید. معمولا دیزل های ژنراتور خانگی در توان های 5 الی 30 کیلووات تولید می شوند که برای مصارف شخصی مناسب هستند. در صورتی که دیزل های ژنراتور صنعتی که می بایست در مکان هایی با وسعت بالا عملیات تولید برق را انجام دهند، در توان های بیش از 30 کیلووات تولید می شوند. اگر تمایل به استفاده از دیزل ژنراتور خانگی دارید، می بایست ژنراتور برق تک فاز و اگر تمایل به خرید دیزل ژنراتور صنعتی دارید می بایست ژنراتور برق سه فاز تهیه کنید.

دیزل ژنراتور یا یک سال گارانتی و کارکرد برای دستگاه ضمانت می شود و کوپله و شاسی آبادیزل نیز به مدت 2 سال گارانتی خواهد شد تا به مشتریان عزیز از جانب کیفیت و اصالت دستگاه و لوازم جانبی آن اطمینان کامل داده شود.

تابلوی ATS  غالباً در هنگام کار باعث ایجاد حرارت شده و این حرارت بایستی از تابلو به بیرون رانده شود. برای رفع این مشکل این تابلوها را در مکان هایی قرار می دهند که از دستگاه های تهویه برخوردارند.

و هم اکنون به یکی از بزرگترین وارد کننده های دیزل ژنراتور در ایران تبدیل شده است. این شرکت همچنین تولید کننده و سازنده دیزل ژنراتور (کوپله دیزل ژنراتور) است.

شرکت بینش ابتکار خاورمیانه طیف کاملی از خدمات را برای نصب دیزل بر روی شاسی استاندارد و همچنین ساخت شاسی به سفارش مشتری ارائه می دهد. یکی از نکات مهم در تعمیر و نگهداری دیزل ژنراتورها سیستم سوخت می باشد. گازوئیل در مدت زمانی یک ساله در معرض آلودگی و خوردگی قرار می گیرد، بنابراین استفاده و تمرین با نظم دستگاه برق اضطراری برای مصرف سوخت ذخیره شده قبل از تحلیل رفتن بسیار پیشنهاد می گردد.

دیزل ژنراتور

خدمات پس از فروش این محصولات با پشتیبانی شرکت تولید‌کننده آنان، به انجام می‌رسد.

از انرژی مکانیکی چرخشی که توسط موتور دیزل ژنراتور تهیه می شود، برای چرخش روتور اصلی دینام استفاده می شود. این روتور دارای یک میدان مغناطیسی است که جریان متناوب را در استاتور اصلی تولید می کند.

در این مقاله از سایت آرا سنگ الوند به توضیح دیزل ژنراتور چیست و چه کاربردی دارد، پرداخته ایم. در حالت کلی از این وسیله در دو حالت استفاده می شود و کاربرد دارد. با تکمیل فرم ارائه شده در وب سایت کیادیزل اسپادان می توانید رزومه خود را برای این مجموعه ارسال نمایید. همکاران ما پس از بررسی و واجد شرایط بودن با شما تماس حاصل خواهند نمود.

 • برای اطلاع از مقادیر سوخت مصرفی دستگاه های دیزلی می توانید به جدول سوخت مصرفی دیزل ژنراتور ها مراجعه کنید.
 • اما مشاوره رایگان چه مزیتی برایتان به همراه دارد؟ یکی از نکات بسیار مهم در انتخاب، توان الکتریکی مورد نیاز شما است.
 • شرکت تولید کننده آن در تولید شناورهای دریایی، دیزل ژنراتور و وموتورهای دیزلی فعالیت گسترده‌ای داشته است.
 • داده و اطلاعات توسط کامپیوتر و سیستم‌های پردازشی گوناگون، همواره بدون قطعی، پردازش می‌شوند.
 • مراکز نظامی و بیمارستان‌ها از جمله بخش‌هایی هستند که تقریباً همگی به یک یا چند دیزل ژنراتور مجهزند.

گاهی اوقات از هیدروژن به عنوان خنک کننده سیم پیچ های استاتور برای سایزهای بزرگتر استفاده می شود. هیدروژن در جذب گرما قیمت دیزل ژنراتور خانگی بهتر از سایر ماده های سرد کننده عمل می نماید. استفاده مداوم از ژنراتور گازوئیلی باعث داغ شدن اجزای مختلف آن می شود.

در صورت نیاز به توان بیشتر ژنراتورهای بیشتری در مدار قرار می‌گیرند و با کاهش توان مورد نیاز، ژنراتورهای اضافی خاموش می‌شوند. در پلنت‌های نیروگاهیِ جزیره‌ای، حداقل سه ژنراتور با هم موازی می‌شوند و شمار آن‌ها گاهی تا بیست دیزل ژنراتور هم افزایش می‌یابد. اگر بخواهیم به صورت کلی چند نمونه از بهترین برندهای تولید کننده دیزل ژنراتور را نام ببریم می توانیم به شرکت پرکینز، کامینز و ولوو اشاره کنیم.

تکنولوژی ساخت و طراحی موتور دیزل باز هم پیشرفت نمود و کشتی های بزرگتری به این نوع موتور مجهز شدند.

آهنگ جدید

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.

سایت شرط بندی فارسی: Unleash the Thrill of Persian Betting
بهترین سایت انفجار با ضریب بالا: راهی برای بردن در بازی های شانس
Unlock the Power of Sidebar Backlink Packages for Enhanced SEO
Sidebar Backlinks for Sale: Boost Your Website’s SEO and Traffic
Sidebar Backlink Tips: Boost Your Website’s Authority and Visibility
(عکس) دسته گلی که ژاپنی‌ها روی ماه به آب دادند!
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesدانشگاه
تماس با ما