در آخرین مهلت تجاری NFL، “برنده شوید” در مقابل “بعدا برنده شوید” بود.

مهلت تجارت NFL برای برخی یک تقسیم کننده ساده است. به عنوان تنها تیم 7-0، ایگلز در شرایط خوبی قرار دارد. تگزاس ها و شیرها به عنوان تنها تیم هایی که تنها یک برد دارند، باید به فکر سال آینده باشند.

اما برای بسیاری از تیم‌ها در مرکز، روز مهلت سه‌شنبه نقطه عطف بود: برای تعویض بازیکنانی که اکنون می‌توانند برنده شوند، همه چیز را انجام دهید، یا مشارکت‌کنندگان ارزشمندی را ارسال کنید و برای آینده برنامه‌ریزی کنید؟

رکورد 12 بازیکن در 10 معامله در روز سه شنبه، بیشترین میزان در 30 سال گذشته، معامله شد. طبق NFL این حرکت، همراه با هجوم معاملات در هفته‌های منتهی به ضرب‌الاجل، احتمالاً تابعی از انباشته شدن در وسط جدول رده‌بندی بود، با 19 تیم از 32 تیم لیگ در یک بازی 0.500. چند تیم بزرگ و چند تیم وحشتناک نیز به خرید رفتند. در اینجا آمده است که چگونه بزرگترین حرکت های امسال باید بر نیم فصل دوم تأثیر بگذارد.

ما از قبل می‌دانستیم که وایکینگ‌ها با امتیاز 6-1 بالا می‌روند، و آنها یک حفره نادر را در یک حمله پر رونق با برداشتن یک بازیکن محکم، TJ Hockenson، Pro-Bowler سابق، از شیرها برای راند دوم و سوم پر کردند. به ندرت پیش می‌آید که رقبای تقسیم‌بندی به عنوان شرکای تجاری به پایان برسند، اما این منطقه‌ای است که مدیر کل وایکینگ‌ها، کوسی آدوفو منسا، قبلاً استخراج کرده است، و در طول درفت NFL 2022، انتخاب‌ها و بازیکنان را با Lions و Packers عوض کرده است.

این حرکت باید به جمع‌آوری تیم مینه‌سوتا کمک کند که رکورد فوق‌العاده‌اش نشان می‌دهد که بسیاری از بردهای خود را به دست آورده است: پنج پیروزی از شش پیروزی وایکینگ‌ها با 8 امتیاز یا کمتر بوده است.

شیرها آخرین بار پس از فصل 1991 در یک بازی پلی آف پیروز شدند و در این فصل تا اینجای کار 1-6 به دست آورده اند و این تصمیم عاقلانه ای برای حذف استعدادها است.

علیرغم دو ضربه دلخراش به سر در این فصل، کوارتربک توآ تاگووایلوآ هیجان‌انگیز بوده و گروه گیرنده‌های پرسرعت تایریک هیل و جیلن وادل را هدف قرار داده است.

اما دلفین ها در جایگاه سوم در شرق AFC پس از بیلز اند جت قرار دارند (جت های 5-3 برتری رو در رو دارند)، و فهرست تهاجمی آنها در روز سه شنبه نشان داد که تیم فکر می کند در اولین بار یک شوت دارد. حضور در پلی آف در شش سال گذشته – و شاید اولین برد در پلی آف در 22 سال گذشته.

میامی کمک دفاعی بردلی چاب از برانکوها را برای دفاع از پاس که در رده 29 لیگ قرار دارد و حداقل 300 یارد پاس را در چهار بازی این فصل از دست داده است، به دست آورد. دلفین ها از انتخاب دور اول به عنوان بخشی از بسته صرف نظر کردند، بنابراین واضح است که آنها برای چاب ارزش زیادی قائل هستند.

به عنوان بخشی از این قرارداد، میامی از چیس ادموندز نیز جدا شد – که نقش پشتی را برای رحیم موسترت بازی کرد – و با خرید و فروش 49 نفر دیگر که در جف ویلسون در ازای انتخاب دور پنجم بودند، یک ارتقاء احتمالی دریافت کرد. (ویلسون با مربی مایک مک دانیل که هماهنگ کننده تهاجمی او در سانفرانسیسکو بود، دوباره متحد می شود.)

شروع 3-5 برانکوها بسیار دور از انتظارات پیش فصل است، پس از اینکه این تیم با راسل ویلسون یک مدافع میانی به خدمت گرفت. اگرچه دنور با پیروزی مقابل جکسونویل در هفته هشتم، 4 بازی باخت را متوقف کرد، اما مبادله چاب برای انتخاب برتر احتمالاً نشانه‌ای است که طرفداران برانکس باید یک سال دیگر برای موفقیت منتظر بمانند.

ریونز که در صدر AFC شمال نشسته و رقبای خود روند نزولی دارند، مدافع خط روکان اسمیت، یک بازیکن دو بار آل پرو، از خرس ها در ازای انتخاب های دور دوم و پنجم در سال 2023 و مدافع خط، ای جی کلین، اضافه کردند. اضافه کردن یک بازیساز در وسط برای دفاعی کوبیده منطقی به نظر می رسد که به سومین یاردهای پاس در لیگ اجازه می دهد.

اسمیت در حالی که آخرین سال قراردادش را انجام می داد، اعداد جمع آوری می کرد (دو مهار، 2.5 اخراج و 83 تکل پیشرو در لیگ)، بنابراین این معامله به شیکاگو کمک می کند تا از دستمزد بزرگ خودداری کند.

بزرگترین حرکت Niners در آستانه مهلت تجاری در حال حاضر شیرین به نظر می رسد. سانفرانسیسکو در 20 اکتبر کریستین مک کافری را برای چهار پیش نویس انتخاب کرد، از دور دوم تا پنجم. شک‌هایی وجود داشت: علیرغم سال‌ها برتری مک‌کافری، به نظر می‌رسید که برای هر بازگشتی بهای گزافی باشد.

در اولین بازی خود با این تیم، تنها سه روز پس از معامله، مک کافری 38 یارد در 8 بار داشت. اما روز یکشنبه، او 94 یارد دوید و دو تاچ داون داشت، یکی راش و دیگری دریافت.

در واقع این سه تاچ داون را انجام دهید: او همچنین برای یک پاس تاچ داون 34 یاردی پرتاب کرد زیرا نینرز قهرمان سوپربول رامز را شکست داد.

با توجه به شبیه ساز پلی آف نیویورک تایمز، در امتیاز 4-4، نینرز 65 درصد شانس حضور در پلی آف را دارد و در سانفرانسیسکو هیجانی وجود دارد.

همانطور که یک جفت از شرکای تجاری نشان دادند، تفاوت بزرگی بین رکورد 3-5 در NFC و رکورد 2-6 در AFC برای شیکاگو وجود دارد، همین برد تنها کافی است تا بارقه‌ای از امید را برای یک امتیاز وحشی ارائه دهد. و جهشی در سال دوم که کوارتربک های صعودی مانند جاش آلن و جالن هرتس از همکاری با یک گیرنده برتر بدست آوردند.

جاستین فیلدز که در هفته هفتم تقریباً به تنهایی با نتیجه 33 بر 14 پاتریوتز را شکست داد، ممکن است مدیران تیم را متقاعد کرده باشد که یک کمک کوچک می‌تواند کمک زیادی به شما کند. خرس‌ها در روز سه‌شنبه خریدار بودند و از استیلرز برای دریافت کننده چیس کلیپول که رکورد 2-6 آن پیتسبورگ در انتهای AFC شمالی تثبیت شده و آینده خود را با یک کوارتر بک تازه کار همسو می‌کند، دست به کار شدند. انتخاب های پیش نویس به این امر کمک می کنند.

با انتخاب Claypool، خرس‌ها فرصت‌طلبانه پیشنهاد Packers (3-5)، رقیب NFC North آنها را که به شدت به دریافت کمک نیاز دارند، مسدود کردند.

با سابقه بد و باخت بد مقابل برانکوها در لندن، انتظار نمی رفت جگوارها بازیکنی را خریداری کنند. اما حرکت بزرگ تیم، ستاره‌ای را اضافه کرد که تا فصل آینده، در اولین فرصت، آماده مشارکت نخواهد بود. جکسونویل با کالوین ریدلی، گیرنده فالکونز مذاکره کرد، که در حال حاضر به دلیل شرط‌بندی در بازی‌های NFL، یک فصل تعلیق را سپری می‌کند.

به گزارش شبکه NFL، شرایط معامله مشروط به شرایط بازگرداندن ریدلی است. آتلانتا در آینده دو گزینه درفت دریافت خواهد کرد که می تواند شامل یک انتخاب دور ششم در سال 2023 در صورت تأخیر در بازگشت ریدلی باشد، یا در صورت بازگشت او به فصل آینده و امضای قرارداد بلندمدت در جکسونویل، به اندازه یک انتخاب دور دوم در سال 2024 خواهد بود.

برای بازیکنی که در صورت واجد شرایط بودن می تواند تفاوت آفرین باشد، به نظر یک ریسک کوچک است.

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان