تنیس‌باز مارتینا ناوراتیلووا به سرطان گلو و سینه مبتلا شد | اخبار تنیس

مارتینا ناوراتیلووا، یکی از نمادهای بازی و برنده 18 تورنمنت گرند اسلم، به طور همزمان تشخیص سرطان گلو و سینه را دریافت کرد که شوک بزرگی برای جامعه تنیس بود. طرفداران و علاقه مندان تنیس بزرگ جهان از این خبر شوکه شده اند. ناوراتیلووا در گفتگو با بی بی سی گفت که هر دو سرطان زود شناسایی شده اند. او گفت: “تصادف مضاعف جدی است، اما قابل رفع است، و من برای یک نتیجه مطلوب امیدوار هستم.” ناوراتیلووا گفت: “برای مدتی بوی تعفن می دهد، اما من با تمام آنچه دارم می جنگم.” اواخر این ماه، او برای مراقبت های پزشکی به نیویورک پرواز خواهد کرد.

در واقع، دستیار ناوراتیلووا با گاردین در مورد بیماری او و مرحله بعدی درمان صحبت کرد. در این بیانیه آمده است: “مارتینا ناوراتیلووا به سرطان گلو مرحله یک مبتلا شده است.” پیش آگهی خوب است و مارتینا درمان خود را در این ماه آغاز خواهد کرد.

“نوع سرطان HPV است و این نوع خاص واقعاً به درمان پاسخ می دهد. مارتینا متوجه بزرگ شدن غده لنفاوی در گردن خود در جریان فینال WTA در فورت ورث شد. وقتی از بین نرفت، بیوپسی انجام شد و نتایج برگشت. به عنوان مرحله یک سرطان گلو. همزمان با انجام آزمایشات گلو مارتینا، یک فرم مشکوک در سینه او یافت شد که متعاقباً به عنوان سرطان تشخیص داده شد که کاملاً بی ارتباط با سرطان گلو است. با این حال، خبر خوب این است که هر دو بدخیمی در اوایل کشف شدند و ممکن است درمان شوند.

در پایان بیانیه آمده است: “هر دوی این سرطان ها در مراحل اولیه خود هستند و نتایج عالی دارند. مارتینا از استودیوی خود برنامه تنیس اوپن استرالیا را پوشش نخواهد داد، اما امیدوار است بتواند هر از گاهی با زوم به آن ملحق شود.”

John Warren

طرفدار پرشور وب. خالق تایید شده مبشر اینترنتی آزاد. برگزارکننده برنده جایزه گیمر. زامبی مادام العمر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances