اسدالدین اویسی نیتیش کومار، تجاشوی یاداو را به دلیل “برنامه ریزی” خشونت در بیهار منفجر کرد | اخبار هند

دهلی نو: چند روز پس از گزارش خشونت‌های جمعی از بیهار و بنگال غربی، اسدالدین اویسی، رئیس مجلس اتحاد مسلمین (AIMIM) در سراسر هند روز سه‌شنبه این خشونت‌ها را شکست دولت‌های ایالتی خواند. او گفت: “این شکست دولت های ایالتی است، خواه دولت بنگال غربی باشد یا دولت بیهار، یا خواه این شکست اراذل و اوباش ادریس پاشا در کارناتاکا باشد. دولت چه می کرد؟، او گفت. در حمله ای پنهان به بیهار. نیتیش کومار، اوویسی، وزیر ارشد، گفت که نیتیش پس از وقوع خشونت در ناحیه نالاندا پشیمان نیست. او همچنین کومار را به دلیل شرکت در یک افطار در روز دوشنبه مورد انتقاد قرار داد.

“هرگاه خشونت در یک ایالت رخ می دهد، مسئولیت آن بر عهده دولت ایالتی است. مدرسه عزیزیه در بیهارشریف به آتش کشیده شد و مغازه های مسلمانان هدف قرار گرفتند – پشت آن برنامه ریزی وجود دارد. نیتیش کومار، رئیس هیئت مدیره بیهار می دانست که نالاندا منطقه حساسی است، اما وجود داشت. ناآرامی وجود دارد.» نماینده AIMIM گفت.

رهبر AIMIM با محکوم کردن حادثه ادعایی به آتش کشیدن مدرسه عزیزیه در بیهارشریف و هدف قرار دادن مغازه های مسلمانان گفت: “مردی که سال ها وزیر ارشد بوده است، نیتیش کومار، نتوانست جلوی این کار را بگیرد. من رفتار نیتیش را محکوم می کنم. دولت کومار و RJD که در توقف آتش زدن این مدرسه و حمله به مسجد کاملاً شکست خورده اند.

خشونت جمعی در طول رام نوامی در بیهار شریف

تنش در ساسارام ​​و بیهار شریف پس از وقوع خشونت گسترده در روز جمعه در جریان رام ناوامی شبها یاترا همچنان ادامه دارد. در عصر شنبه خشونت های تازه ای در ساسارام ​​و بیهار شریف آغاز شد. بر اساس گزارش ها، تیراندازی در پاهارپور و کاشی تکیه رخ داد که بر اثر آن 3 نفر مجروح شدند که برای مداوا به بیمارستان منتقل شدند. چندین پرسنل پلیس نیز در اثر پرتاب سنگ زخمی شدند.

پس از خشونت های روز جمعه، دولت محلی بخش 144 را در بیهار شریف اعمال کرد.

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان