گوترش حمله به کنیسه اورشلیم را که منجر به کشته شدن حداقل هفت اسرائیلی شد، به شدت محکوم کرد

بر اساس گزارش های خبری، این حادثه در اواسط عصر به وقت محلی در منطقه Neve Yaakov رخ داده است. پلیس اسرائیل اعلام کرد که مهاجم فلسطینی اهل اردوگاه آوارگان شعفت در قدس شرقی اشغالی در محل حادثه “خنثی” شده است.

آنتونیو گوترش در بیانیه ای که از سوی سخنگوی وی منتشر شد، تسلیت صمیمانه خود را به خانواده های کشته شدگان ابراز کرد و برای مجروحان آرزوی بهبودی عاجل کرد.

حمله “منفور”، در روز یادبود هولوکاست

“این است به خصوص نفرت انگیز است که حمله در یک مکان عبادت رخ داده است، و در همان روزی که روز جهانی یادبود هولوکاست را گرامی داشتیم.» در این بیانیه آمده است.

هیچ بهانه ای برای ترور نیست

هیچ بهانه ای برای اقدامات تروریستی وجود ندارد. آنها باید به وضوح توسط همه محکوم و رد شوند

حادثه روز جمعه به دنبال تشدید نگران کننده خشونت ها در ماه های اخیر و کشته شدن 9 فلسطینی، شبه نظامی و همچنین چندین غیرنظامی در یک اردوگاه آوارگان در شهر جنین در کرانه باختری اشغالی در روز پنجشنبه، پس از حمله اسرائیل به مناطقی که آنها را هدف قرار داد، ادامه یافت. گفت که یک گروه فعال از شبه نظامیان جهاد اسلامی است.

شبه‌نظامیان فلسطینی در غزه در پاسخ به این حمله موشک‌هایی را به سمت اسرائیل پرتاب کردند که نیروهای اسرائیلی با حملات هوایی به مناطق تحت محاصره فلسطین مواجه شدند.

“حداکثر خویشتن داری” مورد نیاز است

دبیرکل سازمان ملل به شدت نگران تشدید خشونت‌ها در اسرائیل و اراضی اشغالی فلسطین است.“، در این بیانیه آمده است. این لحظه برای اعمال حداکثر خویشتنداری است.»

شورای امنیت بعدازظهر جمعه در نیویورک پشت درهای بسته برای بحث درباره تشدید بحران تشکیل شد.

میگل آنجل موراتینوس، نماینده عالی اتحاد تمدن‌های سازمان ملل متحد (UNAOC)، که وظیفه ایجاد پل‌هایی بین مذاهب و مبارزه با یهودی‌ستیزی را بر عهده دارد، نیز با صدور بیانیه‌ای، آنچه را که به عنوان «حمله تروریستی وحشتناک» به نمازگزاران یهودی توصیف کرد، به شدت محکوم کرد. نماز جمعه.

“نماینده عالی تاکید می کند که چنین جنایت فجیعی غیرقابل توجیه است هر زمان، هر کجا و توسط هر کسی که مرتکب شده باشد.»

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان