واکنش به لیست مازاد استقلال

حرفهای یکی از بازیکنان عالی رتبه باشگاه استقلال درباره لیست مازاد این مجموعه با واکنش‌های متفاوت از سوی رسانه‌ها و البته پیشکسوتان باشگاه استقلال را شکست.

صحبت‌های اخیر فرشید سمیعی در یک برنامه تلویزیونی در حالی که به موضوع لیست مازاد تیم استقلال و تعداد افرادی که از این تیم ختم می‌روند، هنوز تا نیم فصل زمستانی باقی مانده است، ۶ هفته دیگر از استقلال باقی مانده و هنوز دربی برگزار شده است!

در همین خصوص با یکی از بهترین ها در رتبه عالی استقلال صحبت کرد که این فرد مشخص در باشگاه خبر ورزشی، لیست مازاد را قویاً رد کرد. این مقامی که از مشاوران مشاور باشگاه استقلال است در این باره گفت: از نگاه بنده هیچ لیست مازادی برای تیم استقلال وجود ندارد و می‌دانم چنین شرایطی برای تیم استقلال در پایان نیم فصل وجود داشته باشد.

این فرد مشخص از یکی از مهره‌های تیم‌های ۱۰ سال اخیر تیم استقلال است و تا جایی که من میدانم هر کدام از بازیکنان نیم‌نشین استقلال و یا آنهایی هستند که هنوز فرصت بازی با آنها را نداشتند می‌توانند در تیم‌های دیگر لیگ برتر باشند. عنوان یار تعیین کننده و فیکس به میدان بروند.

این مقام مسئول می‌گوید: با توجه به فرسایشی بودن این دوره لیگ برتر و با درایت کامل کادر مدیریتی، امسال استقلال به فاصله پر مهره‌های دیگر از فصل‌های قبل بسته شد. چون ما در این فصل برای اردوهای تیم ملی مسابقات جام جهانی و پس از آن رقابت های آسیایی را هم در این فصل داریم که همه اینها باعث می شود لیگمان به شدت فرسایشی باشد. به خاطر همین تیمی را بسته‌ایم که هیچ بازیکنی در آن اضافه نمی‌شود.

شایان ذکر است؛ معاونت حقوقی باشگاه استقلال در یک برنامه تلویزیونی صراحتاً اعلام کرد به زودی لیست نفرات مازاد استقلال را از سرمربی تیم تیم تحویل می‌غال می‌گیرد و آینده برای این موضوع به زودی کلید خواهد خورد.

منبع: خبرورزشی

Cornelius Mcgrath

درونگرا. قهوه خور. کاوشگر. متخصص تلویزیون بشارت بیکن لاعلاج. طرفدار فرهنگ پاپ

به سایت dancebet خوش آمدید: جایی برای عاشقان رقص و شرط بندی
بازی انفجار: یک نگاه جامع به این ابزار معاملاتی جذاب
دفتر کار درسی: ابزار ضروری برای دانش‌آموزان
The Ultimate Guide to Real Estate in Canada
Welcome to Your Dream Home: House for Sale in Canada
Escape to Your Dream Home with Acreage for Sale
تماس با ما