نوزادان کلاس اول: شما در کدام سمت راهرو هستید؟

الین سوان، موسس مدرسه پروتکل سوان، یک مدرسه آداب معاشرت در کارلزباد، کالیفرنیا، گفت: قبل از رزرو بلیط درجه یک، والدین باید آگاهانه تصمیم بگیرند که آیا فکر می کنند فرزندشان مزاحم خواهد بود یا خیر. از طول پرواز، زمانی از روز که در حال پرواز هستند و سن کودک آگاه هستند. خانم سوان پیشنهاد کرد اگر به نظر می رسد که کودک مزاحم دیگران است، والدین باید بخش دیگری از هواپیما را انتخاب کنند.

خانم سوان گفت: “این جایی است که ما باید به این فکر کنیم که چگونه انتخاب ها و رفتار ما می تواند بر رفاه دیگران تأثیر بگذارد.”

ژاکلین ویتمور، کارشناس آداب معاشرت و مهماندار سابق هواپیمایی نورث وست که اکنون مدیر مدرسه پروتکل پالم بیچ، یک مشاور آداب معاشرت است، می‌گوید والدین نوزادان نیز باید آماده باشند تا فرزندان خود را با غذا، نوشیدنی، اسباب‌بازی و سرگرمی آرام کنند. و شرکت آموزشی او گفت که از آنجایی که هیچ سیاستی وجود ندارد که کودکان و نوزادان را از پرواز در کلاس اول منع کند، تا زمانی که آنها محترمانه رفتار کنند، به آنجا تعلق دارند. به علاوه، خانم ویتمور گفت، بسیاری از آنها بهتر از برخی بزرگسالان رفتار می کنند.

کولت استولر، روزنامه‌نگار مسافرتی و یکی از خالقان وبلاگ مسافرتی رومارو، کودک خود را در طول زندگی 8 ماهه‌اش به شش کشور و هفت ایالت در کلاس اول برده است و او گفت که از میزان خوبی که دارد تعریف‌های زیادی دریافت کرده است. رفتاری که نوزاد در آن پروازها داشته است. این بیش از آن چیزی است که او می تواند برای بزرگسالان اطراف فرزندش بگوید.

خانم استولر گفت: «ما در بسیاری از پروازها با افراد بزرگسال بداخلاق، پر سر و صدا، مست و مستحق زیادی مواجه شده‌ایم که آرامش را در کابین‌های درجه یک بر هم می‌زند.

زمانی که دکتر امی گورالنیک، متخصص ریه، کودک 3 ساله خود را از شیکاگو با صندلی های کلاس تجاری به اسرائیل برد، زن کنار او بلافاصله صندلی خود را به مربی تغییر داد تا از قرار گرفتن در اطراف نوزاد خودداری کند. دکتر گورالنیک گفت مردی که مدعی شد صندلی متروکه کلاس بیزینس صدای بلند و نفرت انگیزی داشت و نوشیدنی خود را روی نوزاد ریخت که در تمام طول پرواز 12 ساعته خوابیده بود.

دکتر گورالنیک گفت: «هنگام پیاده‌روی، زن اصلی ما را دید و گفت که در طول پرواز مدام ما را چک می‌کند، و دید که ساشا تمام مدت خوابیده است، و از اینکه صندلی اصلی خود را نگه نداشته است، ابراز تاسف کرد.

John Warren

طرفدار پرشور وب. خالق تایید شده مبشر اینترنتی آزاد. برگزارکننده برنده جایزه گیمر. زامبی مادام العمر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances