سه راه آسان برای مصرف بدون رژیم

فرارو- با توجه به این که 64 درصد از بزرگسالان بریتانیایی دارای اضافه وزن یا مبتلایان به چاقی هستند، می توان گفت که ما (بریتانیا) کشور پرخوری هستیم. آخرین داده‌های دولتی می‌دهند که به طور متوسط، بزرگسالان 2000 تا 300 بار مصرف می‌کنند (2500 بار برای یک مرد، 2000 بار برای یک زن).

به گزارش فرارو به نقل از دیلی تلگراف، اگر دور کمرتان بزرگ شود در اینجا سه ​​راه آسان برای کاهش بدون رژیم غذایی وجود دارد:

۱-حجم وعده غذایی خود را ۲۰ درصد کاهش دهید

ما معمولاً به عادت پرخوری را ادامه می‌دهیم و بشقاب خود را پر می‌کنیم. با این وجود، با خوردن حجم غذایی کم‌تر می‌توانید اولین گام را برای کاهش وزن بگیرید. تصور می‌شود که معده ما یک «ترموستات اشتها» دارد و می‌تواند مقدار معینی غذا را دریافت کند.

اگر آرام آرام ترموستات را پایین بیاوریم با خوردن غذای کم‌تر احساس سیری کرد. در زمان صرف غذا ۲۰ درصد کمتر از حد معمول را مصرف کنید ۱۵ تا ۲۰ دقیقه صبر کنید و تنها اگر هنوز گرسنه بودید بیشتر بخورید. این کار کمک می‌کند که وعده‌های غذایی را به سبک مشترک سرو مکان‌هایی که همه چیز در کاسه‌های بزرگ روی میز قرار می‌گیرد. باقیمانده غذا را برای ناهار روز بعد نگه دارید.

۲-مصرف را کاهش دهید

شما می‌توانید با انجام چند ترفند ساده به مقدار قابل توجهی از میزان روزانه خود حذف کنید. برای مثال، در مورد قهوه به جای قهوه‌های شیری مانند لاته و قهوه‌های سفید با خوردن قهوه‌های سیاه با مقداری شیر حدود ۱۰۰ کالری مصرف کنید. در مورد کره، لازم نیست آن را به طور کامل کنار بگذارید اما به جای مالیدن کره کوچک آن را روی نان قرار دهید. سعی کنید تنها یک طرف ساندویچ خود را کره بمالید.

در مورد سس، سس‌هایی مانند سس مایونز و گوجه فرنگی را حذف کنید زیرا به طرز شدیدی شدیدی‌زا هستند. مایونز حاوی ۹۰ نوشیدنی در یک ظرف غذاخوری است. ماست یونانی یک جایگزین عالی برای پر از ساندویچ با تنها 8 نوشیدنی در یک قاشق غذاخوری است. سعی کنید خود سس سالادتان را درست کنید. روغن باز هر قاشق غذاخوری حاوی ۱۲۰ کالری است. بنابراین، آن را به نفع طعم دهنده‌های دیگر مانند سرکه، آب لیمو، گیاهان و ادویه‌ها کنار می‌گذارند. پوست مرغ را دور بیندازید. با حذف پوست مرغ از روی آن حدود 100 میلیون تومان (به ازای هر سینه مرغ) صرفه جویی می کنید.

۳-بشقاب خود را مجددا ذخیره سازید

با نسبت انواع غذاها در بشقاب به نفع غذاهای کم‌تر تغییر می‌کند، میزان دریافتی خود را به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهد. برای مثال، در مورد پاستا و پیتزا یک مشت ماکارونی مصرف کنید یا 1 یا 2 تکه پیتزا را بخورید (یک تکه می‌توانید تا 300 انرژی داشته باشید). بقیه بشقاب خود را با سالاد یا سبزیجات پر کنید.

در مورد ساندویچ یک ساندویچ باز بخورید تا مقدار نان مصرفی را کاهش دهید یا با نان پیتای سبوس دار مصرف کنید. اطمینان حاصل کنید که درون آن بیش‌تر با سالاد و سبزیجات پر می‌شوید و حاوی مقدار مصرفی بدون تخم مرغ، یا ماهی تن باشید تا سیر شوید تا احتمال این که بعداً در بین غذاها مصرف کنید کاهش یابد. در مورد سیب زمینی سعی کنید سیب زمینی کبابی کم‌تری مصرف کنید. انتخاب دو عدد سیب زمینی برشته متوسط ​​به جای سه عدد باعث کاهش ۲۰۰ افزایش می‌شود. مصرف گوشت خود را کاهش دهید و به جای آن سبزیجات بیش‌تری مصرف کنید.

Jamiya Calhoun

دوستدار فرهنگ پاپ به طرز خشمگینانه ای فروتن. نینجاهای شبکه های اجتماعی بی عذرخواهی طرفدار الکل دردسر ساز.

سایت شرط بندی فارسی: Unleash the Thrill of Persian Betting
بهترین سایت انفجار با ضریب بالا: راهی برای بردن در بازی های شانس
Unlock the Power of Sidebar Backlink Packages for Enhanced SEO
Sidebar Backlinks for Sale: Boost Your Website’s SEO and Traffic
Sidebar Backlink Tips: Boost Your Website’s Authority and Visibility
(عکس) دسته گلی که ژاپنی‌ها روی ماه به آب دادند!
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesدانشگاه
تماس با ما