دیمیتری کریموف، کارگردان تبعیدی روسی، از نو در نیویورک شروع می شود

دایموند گفت: «دیما شعری از فضا می‌سازد که من هرگز ندیده‌ام کسی به آن دست یابد.

کریموف که در سال 1954 در مسکو به دنیا آمد، تنها فرزند دو تایتان تئاتر روسیه بود: پدرش، آناتولی افروس، که در خارکف، اوکراین به دنیا آمد، یکی از کارگردانان برجسته تئاتر شوروی در نسل خود بود، در حالی که مادرش، ناتالیا کریموا. ، منتقدی تأثیرگذار بود.

کریموف گفت که پدرش یهودی بود و والدینش که نگران یهودستیزی بودند، نام خانوادگی مادرش را به او داده بودند که صدایی روسی دارد. او گفت، قبل از اینکه بتواند راه برود، در پشت صحنه تئاترهای برجسته مسکو خزیده است.

او گفت: «من هرگز احساس نکردم که زیر سایه پدرم زندگی می کنم. پدر و مادرم به من فشار نیاوردند.

پس از فارغ التحصیلی از مدرسه تئاتر هنر مسکو در سال 1976، او ابتدا به عنوان طراح صحنه شروع به کار کرد که عمیقاً به رویکرد او کمک کرد. او در نهایت به یک نقاش موفق تبدیل شد و در سال 2002 تقریباً به طور تصادفی و با اکراه به تئاتر بازگشت. او به یکی از دوستان بازیگرش ایده ای برای تغییر داستان در «هملت» مطرح کرده بود که در آن روح پدر هملت نمی خواهد انتقام مرگش را بگیرد. به اصرار دوستش، او نمایشنامه را کارگردانی کرد که مورد توجه منتقدان قرار گرفت، اما با استقبال تماشاگران تئاتر مواجه شد.

به زودی او شروع به تدریس در موسسه هنرهای تئاتر روسیه، قدیمی ترین مدرسه تئاتر روسیه کرد و به کارگردانی و طراحی ده ها نمایش ادامه داد.

او و همسرش، اینا، یک همکار مکرر، که اغلب جمله هایش را تمام می کند و با او در نیویورک زندگی می کند، یک پسر 40 ساله دارند که در میامی زندگی می کند.

Cornelius Mcgrath

درونگرا. قهوه خور. کاوشگر. متخصص تلویزیون بشارت بیکن لاعلاج. طرفدار فرهنگ پاپ

به سایت dancebet خوش آمدید: جایی برای عاشقان رقص و شرط بندی
بازی انفجار: یک نگاه جامع به این ابزار معاملاتی جذاب
دفتر کار درسی: ابزار ضروری برای دانش‌آموزان
The Ultimate Guide to Real Estate in Canada
Welcome to Your Dream Home: House for Sale in Canada
Escape to Your Dream Home with Acreage for Sale
تماس با ما