حضور ۵ داور تکواندو ایران در کمپ المپیک ۲۰۲۴ پاریس

کد خبر : 1870079 |
24 بهمن 1401 ساعت 12:01 |
487 بازدید |

0
دیدگاه

کمپین داوران قضاوت کننده در مسابقات المپیک ۲۰۲۴ پاریس با ۵ داور بین‌المللی کشورمان از روز گذشته در تاشکند آغاز شد.

حضور ۵ داور تکواندو ایران در کمپ المپیک ۲۰۲۴ پاریس

به گزارش «ورزش سه» و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، کمپ تمرینی و داوران قضاوت کننده در المپیک ۲۰۲۴ پاریس در قاره آسیا با حضور ۷۶ داور بین‌المللی از آسیا و آسیای روز گذشته (یکشنبه ۲۳ بهمن ماه) به میزبانی ازبکستان در تاشکند آغاز شده و فردا سه شنبه ۲۵ ماه به پایان می‌رسد.

بدری اسدی، معصومه باقری، مرجان تیموری، ایمان اکبرزاده به شهرام اربابی رئیس کمیته داوران فدراسیون تکواندو ۵ داور بین‌المللی کشورمان هستند که با دعوت فدراسیون جهانی در این دوره حضور همراه هستند. در پایان این دوره ۱۸ نفر داور (۹ نفر خانم و ۹ نفر آقا) به مرحله بعدی کمپ دعوت خواهند شد.

«سونگ چول کیم» رئیس کمیته فنی، «املی موراس» رئیس کمیته داوران، «محمد شعبان» رئیس کمیته مسابقات، «جی لی» و «کی سام» اعضای کمیته انتخاب داوران فدراسیون جهانی تکواندو تدریس این دوره را برعهده دارند.

کمپ های تمرینی داوران مسابقات دیگر در آسیا، در قاره اروپا، آمریکا و آفریقا تشکیل می شوند و ۵۸ داور به کمپ نهایی دعوت می شوند. از مجموع ۵۸ نفر در نهایت ۲۶ داور برای قضاوت در المپیک پاریس ۲۰۲۴ انتخاب خواهند شد.

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان