حضور ۵ داور تکواندو ایران در کمپ المپیک ۲۰۲۴ پاریس

کد خبر : 1870079 |
24 بهمن 1401 ساعت 12:01 |
487 بازدید |

0
دیدگاه

کمپین داوران قضاوت کننده در مسابقات المپیک ۲۰۲۴ پاریس با ۵ داور بین‌المللی کشورمان از روز گذشته در تاشکند آغاز شد.

حضور ۵ داور تکواندو ایران در کمپ المپیک ۲۰۲۴ پاریس

به گزارش «ورزش سه» و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، کمپ تمرینی و داوران قضاوت کننده در المپیک ۲۰۲۴ پاریس در قاره آسیا با حضور ۷۶ داور بین‌المللی از آسیا و آسیای روز گذشته (یکشنبه ۲۳ بهمن ماه) به میزبانی ازبکستان در تاشکند آغاز شده و فردا سه شنبه ۲۵ ماه به پایان می‌رسد.

بدری اسدی، معصومه باقری، مرجان تیموری، ایمان اکبرزاده به شهرام اربابی رئیس کمیته داوران فدراسیون تکواندو ۵ داور بین‌المللی کشورمان هستند که با دعوت فدراسیون جهانی در این دوره حضور همراه هستند. در پایان این دوره ۱۸ نفر داور (۹ نفر خانم و ۹ نفر آقا) به مرحله بعدی کمپ دعوت خواهند شد.

«سونگ چول کیم» رئیس کمیته فنی، «املی موراس» رئیس کمیته داوران، «محمد شعبان» رئیس کمیته مسابقات، «جی لی» و «کی سام» اعضای کمیته انتخاب داوران فدراسیون جهانی تکواندو تدریس این دوره را برعهده دارند.

کمپ های تمرینی داوران مسابقات دیگر در آسیا، در قاره اروپا، آمریکا و آفریقا تشکیل می شوند و ۵۸ داور به کمپ نهایی دعوت می شوند. از مجموع ۵۸ نفر در نهایت ۲۶ داور برای قضاوت در المپیک پاریس ۲۰۲۴ انتخاب خواهند شد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم