تام سایزمور، بازیگر فیلم “نجات سرباز رایان” که پس از آنوریسم مغزی در وضعیت بحرانی قرار دارد، گفت:CNN

سخنگوی تام سایزمور، بازیگر «نجات سرباز رایان» به دلیل ابتلا به آنوریسم مغزی در بیمارستان بستری شده است.

چارلز لاگو، سخنگو، گفت که سایزمور در وضعیت بحرانی است و در وضعیت «منتظر و دید» قرار دارد.

“خانواده او آگاه هستند و منتظر اخبار هستند.” لاگو گفت. “در حال حاضر به روز رسانی بیشتری وجود ندارد.”

سایزمور، 61 ساله اهل دیترویت، در چندین فیلم جنایی و جنگی در دهه 90 و 2000 ظاهر شد، از جمله در فیلم‌های “گرما”، “قاتلان طبیعی متولد شده”، “پرل هاربر” و “بلک هاوک پایین”. ”

او که اغلب در نقش افراد سرسخت ظاهر می شود، شاید بیشتر به خاطر بازی در نقش گروهبان شناخته می شود. مایک هوروث در فیلم جنگ جهانی دوم “نجات سرباز رایان”.

سایزمور به‌عنوان گروهبان وفادار در کنار تام هنکس، تام هنکس، خط اصلی را در پایان فیلم بیان می‌کند: «روزی ممکن است به این موضوع نگاه کنیم و به این نتیجه برسیم که نجات سرباز رایان تنها چیز شایسته‌ای بود که می‌توانستیم از این شرور بیرون بکشیم. s***ty به هم ریخته.

علاوه بر این، او در سال 2000 نامزد جایزه گلدن گلوب برای بهترین نقش آفرینی یک بازیگر مرد در سریال کوتاه یا فیلم سینمایی ساخته شده برای تلویزیون برای بازی در «حفاظت شاهد» شد. اخیراً او در قسمت‌هایی از مجموعه‌های تلویزیونی «توین پیکس» و «کبرا کای» ظاهر شد.

سایزمور مدت‌هاست که با اعتیاد به مواد مخدر دست و پنجه نرم می‌کند و در طول زندگی حرفه‌ای خود مشکلات قانونی زیادی داشته است.

او در سال 2003 به اتهامات خشونت خانگی ناشی از رابطه با نامزد سابقش هایدی فلیس محکوم شد. او در مصاحبه ای با لری کینگ در سال 2010 به سی ان ان گفت که به کوکائین، هروئین و متد معتاد بوده است و در سال 2010 در برنامه رئالیتی شو “Celebrity Rehab with Dr. Drew” شرکت کرد.

Kellen Odom

مدافع رسانه های اجتماعی گیک غذا. کاوشگر. علاقه مندان به تلویزیون پیشگام بیکن افراطی. کل نینجا اینترنت. تنظیم کننده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان