بریتنی گرینر به WNBA بازخواهد گشت

بریتنی گرینر، ستاره بسکتبال که به مدت 10 ماه در روسیه بازداشت بود، قراردادی یک ساله برای ادامه دوران بازی خود با فینیکس مرکوری از WNBA امضا کرده است.

گرینر در بیشتر سال 2022 پس از اینکه مأموران گمرک در فرودگاهی در نزدیکی مسکو او را به دلیل حمل مقدار کمی روغن شاهدانه در کارتریج‌های ویپ در چمدانش بازداشت کردند، به مرکز رویارویی ژئوپلیتیکی بین ایالات متحده و روسیه تبدیل شد.

یک دادگاه روسی او را به قاچاق مواد مخدر محکوم کرد و در آگوست گرینر به 9 سال زندان محکوم شد. وزارت امور خارجه اعلام کرد که گرینر به اشتباه بازداشت شده است و به دنبال تبادل زندانی برای آزادی او بود.

در ماه دسامبر مبادله ای انجام شد و گرینر به ایالات متحده بازگردانده شد در حالی که ویکتور بوت، یک دلال اسلحه که تقریباً یک دهه قبل محکوم شده بود، به روسیه بازگردانده شد.

گرینر پس از آزادی در یک پست اینستاگرامی متعهد شد که برای آزادی سایر آمریکایی‌هایی که به اشتباه بازداشت شده‌اند تلاش کند و گفت که قصد دارد دوباره در WNBA بازی کند.

گرینر آخرین بار در سال 2021 در WNBA بازی کرد و یکی از بهترین کمپین های دوران حرفه ای خود را با میانگین 20.5 امتیاز، 9.5 ریباند و 1.9 بلاک انجام داد. فینیکس فصل خود را در برابر لس آنجلس اسپارکس در 19 می آغاز می کند.

تانیا گانگولی گزارش کمک کرد

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances