آلمان با سه غایب تمرین کرد

کد خبر : 1856353 |
08 آذر 1401 ساعت 20:06 |
5.2K بازدید |

0
دیدگاه

سنه آماده حضور کامل شد.

آخرین تمرین در شرایط ژرف برگزار شد که سه بازیکن این تیم با صلاحدید کادر فنی تمرینی انجام دادند.

آلمان با سه غایب تمرین کرد

به گزارش “ورزش‌سه”، تیم ملی آلمان در شرایطی برابر اسپانیا قرار گرفت و از این دیدار سرنوشت ساز درنهایت یک امتیاز کسب می کند که سه بازیکن این تیم دچار آسیب دیدگی جزئی شدند و به همین دلیل با تصمیم کادر پزشکی و کادر فنی در آخرین تمرین. تیم ملی غایب بودند تا با انجام تمرین انفرادی آماده دیدار بعدی ژرمن ها شوند.
دیوید راوم مدافع چپ آلمان‌ها در مصاف با اسپانیا دچار آسیب دیدگی و کبودی از ناحیه می‌شوند که به همین دلیل به او حفظ شده است.
گورتسکا و کلر دو بازیکن دیگر ژرمن‌ها هستند که رام در مصاف با اسپانیا برای اولین بار حضور در ترکیب اصلی را تجربه کردند.
دیگر بازیکنان مهم آلمان‌ها در طی دو بازی بعدی سانانه بودند که در برابر ژاپن رااز دست داد و در دیدار برابر اسپانیا هم فقط چند دقیقه فرصت بازی به دست آورد. با این حال، این بازیکن خوب تشخیص داده شده و این بازیکن با تشخیص پزشک می‌تواند به طور کامل در بازی سوم بازی کند.
تیم ملی آلمان که بدی را در مصاف ژاپن شروع کرد و با نتیجه 2 بر 1 بازنده شد در دیدار دوم هم در مصاف با اسپانیا نتیجه مناسبی کسب کرد و با تساوی یک بر یک از زمین خارج شد تا برای گروه نیازمند به سه امتیاز. دیدار آخر برابر اکوادور باشد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم