Late Night به پایان رسمی دوران کووید واکنش نشان می دهد

به Best of Late Night خوش آمدید، خلاصه‌ای از برترین‌های شب قبل که به شما امکان می‌دهد بخوابید – و به ما امکان می‌دهد برای تماشای کمدی پول دریافت کنیم. اینجا هستند 50 بهترین فیلم در نتفلیکس در حال حاضر.

پرزیدنت بایدن روز دوشنبه یک قطعنامه کنگره را امضا کرد که به طور رسمی به واکنش اضطراری ملی ایالات متحده به همه گیری کووید-19 پایان می دهد.

جیمی کیمل آن را “سپیده دم یک عصر جدید” خواند و به شوخی گفت که بایدن پایان همه گیری را “حدود یک سال پس از پایان همه گیری ما” اعلام کرد.

«سپس امروز صبح بایدن به ایرلند زمردی رفت. این سفر بخشی دیپلماسی و بخشی دیگر بازگشت به خانه است، زیرا اجداد بایدن در اواسط دهه 1800 از ایرلند به ایالات متحده آمدند، زمانی که بایدن فقط یک نوجوان بود. – استفن کولبرت

بایدن یک آمریکایی مغرور ایرلندی است. او قصد دارد از اقوام خانواده بلوویت در آنجا دیدن کند – این نام خانواده اش است – و من واقعاً امیدوارم که دیدار به خوبی انجام شود، زیرا اگر بایدن آن را با بلوویت ها منفجر کند، فاکس نیوز فردا یک روز میدانی خواهد داشت. – جیمی کیمل

بایدن برای بحث در مورد برگزیت، سخنرانی در پارلمان ایرلند، و اگر در اواخر هفته وقت داشت، برای دیدار با برندان گلیسون و کالین فارل به این سفر می‌رود تا ببیند آیا نمی‌تواند تمام این حماقت‌ها را برطرف کند یا خیر. – جیمز کوردن، با اشاره به داستان و ستاره های “بانشی های اینیشرین”

جنیفر گارنر مهمان سه‌شنبه «Late Show» به یاد می‌آورد که چگونه یک بار نقش رویایی جنیفر کولیج را در نقش یک دلفین به دست آورد.

«خانم بتی گیلپین، ستاره دیویس، در برنامه «Late Late Show» چهارشنبه حضور خواهد داشت.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم