یزدانی: با قلدر بازی تراکتور را بردیم

کد خبر : 1864378 |
22 دی 1401 ساعت 18:54 |
17.9K بازدید |

9
دیدگاه

آنها با سرپرست جدیدشان تیم خوبی هستند

سیاوش یزدانی مدافع استقلال می‌گوید تراکتور حریف مشکلی برای این تیم بود.

یزدانی: با قلدر بازی تراکتور را بردیم

به گزارش “ورزش سه”، سیاوش یزدانی مدافع استقلال که در بازی با تراکتور فیکس بود، با چهره شادمان از میکسدزون ورزشگاه آزادی گذشت و برای لحظاتی با خبرنگاران همکلام شد و مصاحبه کوتاهی با آنها انجام داد.

او در خصوص این بازی گفت: بازی خوبی بود. من اول از همه به تراکتور تبریک می‌گویم، بردنش خیلی سخت بود و خیلی تیم چغری هستند. مربیان جدیدشان آنها را متحول کرده است.

یزدانی افزود: خداراشکر انتخابیم به بازی برگردیم و شرمنده هواداران نشدیم اما واقعا بازی سختی بود.

مدافع تراکتور درباره درگیری های آخر بازی عنوان کرد: طبیعی است این اتفاقات در بازی جام حذفی رخ می دهد و چیز خاصی نبود و دعوای داخل زمین بود.

سیاوش یزدانی در اعتراضش به داور گفت: من که همیشه اعتراض دارم. چیز خاصی نبود، آقای داور ندید. اما چیز خاصی نبود و برخورد طبیعی فوتبال بود.

وی در هم پایان اظهار داشت: تراکتور را واقعاً اینطوری می‌شد برد. از نظر فوتبالی آنها تیم خوبی هستند و فقط با قلدر بازی می‌شد آنها را بردند.

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان