کار عجیب دولت رئیسی درباره ۹ نماینده که از دولت دانی نکردند!

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور می‌گوید که اسامی ۹ نماینده که بیانیه قدردانی از دولت را امضاء کرد در جلسه هیئت دولت خوانده و مطرح شده است چرا این افراد حاضر به قدردانی نشدند.

احمد علیرضابیگی، نماینده مردم، اسکو و آذرشهر در مجلس یازدهم درباره استیضاح وزرای دولت سید ابراهیم رئیسی در مجلس یازدهم گفت: فرم روابط دولت و مجلس در شرایط فعلی تبریز به شکلی نیست که مجلس وزیری را استیضاح کند چرا که هم مجلس هنوز زیر سایه است. نامه نمایندگان با 25 امضا برای دعوت از آقای رئیس جمهور برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری سال 1000 قرار دارد و هم چنین توافق بین دولت مجلس درباره استیضاح وزرا گرفته شده است که مانع از استیضاح می شود.

به گزارش جمهوریت، مهم‌ترین بخش‌های این گفتگو را در ادامه می‌خوانید:

*آقای رئیس جمهور زمانی که در قوه قضاییه بودند و هنوز این موضوع را مطرح می کردند که در انتخابات ریاست جمهوری سال 1000 ورود پیدا می کنند با یک پدیده عجیب از جانب مجلس رو به رو می شدند و آن هم این بود که 25 نفر از نمایندگان مجلس در نامه های آنها بودند. دعوت و درخواست کردند که به انتخابات ریاست جمهوری ورود کنند و از بقیه کاندیدها نیز خواستند انصراف دهند تا رئیس شورای مرکزی آرای قابل توجه به دست بیاورند، چنین فضایی و پنهانی هنوز سایه اش بر سر مجلس است.

*۲۸۱ نماینده مجلس متوالی در بیانیه‌ای به مناسبت دولت از خدمات دولت آقای رئیسی تجلیل کردند، وقتی چنین رفتارهایی از مجلس در قبال دولت سر می‌زند، نباید منتظر هیچ استیضاحی باشد چرا که جریان غالب مجلس، با دولت در فرم روابط دیگری قرار دارد.

* از 29 نماینده مجلس، 9 نماینده این بیانیه را امضاء نکردند، یعنی با بررسی یک سال تنها 9 نماینده در این بیانیه قدردانی، این 9 نفر را در جلسه هیئت وزیران مطرح کردند و گفتند چرا این 9 نفر حاضر هستند. به قدردانی نشدند.

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان