کاخ سفید به سناتورها اطمینان داد که اوکراین به مبارزه با فساد متعهد است

مقامات ارشد دولت بایدن روز پنجشنبه به سناتورها گفتند که تغییر در دولت اوکراین نشانه دلگرم کننده ای از تعهد رئیس جمهور ولادیمیر زلنسکی به تلاش های ضد فساد است و به سناتورهای نگران اطمینان دادند که هیچ مدرکی دزدیده شده یا منحرف شده کمک های ایالات متحده وجود ندارد.

روز سه‌شنبه، چندین مقام ارشد اوکراینی در پی اتهامات فساد دولتی، از جمله گزارش‌هایی مبنی بر موافقت ارتش اوکراین با پرداخت قیمت‌های متورم برای غذای سربازانش، اخراج یا مجبور به استعفا شدند.

ویکتوریا نولند، معاون وزیر امور خارجه در امور سیاسی، یکی از سه مقام بایدن که در جلسه کمیته روابط خارجی سنا در مورد اوکراین شهادت می‌دهد، گفت که تغییر اوضاع در کیف «یک سیگنال بسیار قوی به دیگران می‌فرستد که سعی می‌کنند از بین ببرند. این تلاش جنگی و برای آینده اوکراین مهم است.»

او افزود: «ما کاملاً واضح بوده‌ایم که باید ببینیم، در حالی که آنها این جنگ را تحت پیگرد قانونی قرار می‌دهند، گام‌های ضد فساد، از جمله حاکمیت شرکتی خوب و اقدامات قضایی، به جلو حرکت می‌کنند».

خانم نولاند در پاسخ به سوال سناتور جف مرکلی، دموکرات اورگان، گفت که نگران است فساد در دولت اوکراین “نوعی سرطان باشد که حمایتی را که آنها از همه در جهان نیاز دارند، از بین می برد.”

در حالی که اعتراف کرده اند که نظارت بر تسلیحات و پول در کشوری که درگیر جنگ است، دشوار است، مقامات آمریکایی و اروپایی تاکنون درام در کیف را به عنوان اثبات این موضوع که آقای زلنسکی، که برای ریاست جمهوری به عنوان یک مبارز جسور فساد مبارزه می کرد، متعهد است به این موضوع متعهد است. آن هدف

سلست والاندر، دستیار وزیر دفاع در امور امنیت بین‌الملل، به کمیته سنا گفت که دولت «شواهد معتبری مبنی بر انحراف سلاح‌های ارائه شده توسط ایالات متحده به خارج از اوکراین ندیده است».

ارین مک کی، دستیار مدیر آژانس توسعه بین المللی ایالات متحده، گفت که ایالات متحده از “اقدامات فوق العاده” برای ردیابی بودجه غیرنظامی استفاده می کند.

برخی از سناتورها، از جمله رئیس دموکرات کمیته، باب منندز از نیوجرسی، این سوال را مطرح کردند که آیا دولت بایدن برنامه روشنی برای جنگ در اوکراین دارد یا خیر.

در آینده نزدیک، فکر می کنم یک سوال وجود دارد که باید به آن پاسخ داده شود: استراتژی شما برای کمک به اوکراین برای رسیدن به پیروزی چیست؟ آقای منندز گفت که ایالات متحده در تحویل سیستم های تسلیحاتی کلیدی به کیف کند بوده است.

سوالاتی در مورد قیمت رو به رشد حمایت اقتصادی و نظامی آمریکا از کیف نیز مطرح شد.

سناتور بیل هاگرتی، جمهوری‌خواه تنسی، که خواستار ارائه تصویر واضح‌تری از مسیر حرکت ما شد، گفت: «بسیاری از آمریکایی‌ها، قطعاً بسیاری از تنسی‌ها که با من صحبت می‌کنند، بسیار نگران نوعی تعهد بی‌پایان به اوکراین هستند. ”

John Warren

طرفدار پرشور وب. خالق تایید شده مبشر اینترنتی آزاد. برگزارکننده برنده جایزه گیمر. زامبی مادام العمر.

سایت شرط بندی فارسی: Unleash the Thrill of Persian Betting
بهترین سایت انفجار با ضریب بالا: راهی برای بردن در بازی های شانس
Unlock the Power of Sidebar Backlink Packages for Enhanced SEO
Sidebar Backlinks for Sale: Boost Your Website’s SEO and Traffic
Sidebar Backlink Tips: Boost Your Website’s Authority and Visibility
(عکس) دسته گلی که ژاپنی‌ها روی ماه به آب دادند!
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesدانشگاه
تماس با ما