«پیاز شیشه‌ای» و «ماتیلدا» رویکرد نتفلیکس به اکران‌های نمایشی را آزمایش کردند

این شور و اشتیاق کوتاه مدت بود و زمانی که آقای ساراندوس بر تعهد خود به پخش جریانی در جریان تماس درآمد ماه گذشته تاکید کرد، خفه شد.

به گفته یکی از افراد آشنا با درونیات شرکت، برخی از غرفه داران بزرگ پس از اظهارات وی در حال بررسی عقب نشینی از معامله بودند. آنها فقط به این دلیل باقی ماندند که امیدوار بودند یک داستان موفقیت، تفکر مدیران ارشد را تغییر دهد. این کمک کرد که نتفلیکس بودجه مناسبی را برای بازاریابی «پیاز شیشه‌ای»، پخش آگهی‌های تبلیغاتی در «فوتبال یکشنبه شب» و «شنبه‌شب زنده» و نمایش تریلر در سینماها قبل از فیلم‌هایی مانند «پلنگ سیاه: واکاندا برای همیشه» و «بلیت» متعهد کرده بود. به بهشت.»

آقای جانسون، کارگردان فیلم «پیاز شیشه‌ای» این هفته به هالیوود ریپورتر درباره این فیلم گفت: «ما می‌خواهیم تا حد امکان مردم آن را در سینما ببینند. و سپس ما می‌خواهیم که وقتی به نتفلیکس می‌رسد، عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته باشد – بنابراین افراد زیادی آن را می‌بینند و به همه، بیشتر از همه نتفلیکس، نشان می‌دهد که این دو چیز می‌توانند با هم وجود داشته باشند.»

تفکر آقای ساراندوس با آنچه که اکنون دیگر روسای استودیوهای بزرگ اعتقاد دارند، در تضاد است.

دیوید زاسلاو، مدیر اجرایی Warner Media Discovery، در کنفرانس اخیر سرمایه‌گذاران گفت: «من داده‌ها را دیده‌ام. «فیلمی که در سینما اکران می‌شود پنج بار اجرا می‌کند و همچنین فیلمی که مستقیماً در جریان پخش قرار می‌دهید».

با این حال، این روزها اکران فیلم ها به صورت تئاتری چندان مطمئن نیست. باکس آفیس ایالات متحده در مقایسه با سال 2019 حدود 32 درصد کاهش یافته است و این بیماری همه گیر به طور قابل توجهی عادات سینما را تغییر داده است. تماشاگران قدیمی سینما هنوز در تعداد زیادی به سینما بازگشته اند و استودیوها فیلم های کمتری می سازند، در واقع 36 درصد کمتر. یکی از غرفه‌داران گفت که اگر سه شرکت بزرگ پخش – نتفلیکس، آمازون و اپل – در مجموع سالانه 20 فیلم را در سینماها منتشر کنند، این به جبران کسری کمک می‌کند و به طور بالقوه کسب‌وکار را به مکان سالم بازمی‌گرداند.

تا آن زمان، زنجیره‌های تئاتر امیدوارند که نسخه‌هایی مانند «پیاز شیشه‌ای» و «ماتیلدا» شرکت‌ها را متقاعد کنند که بیشتر شبیه آن‌ها را امتحان کنند.

او می گوید: «امیدوارم «پیاز شیشه ای»، با وجود اینکه اکران بسیار محدودی است، تعداد کافی را ارائه دهد که مطمئناً برخی از علاقه مندان را برای انجام کارهای بیشتر در آینده ترغیب خواهد کرد، زیرا آن ها فیلم های شگفت انگیزی در راهند. ریچاردز از Vue International گفت. آنها به کندی در حال حرکت هستند، اما من امیدوارم که تغییری در تفکر ایجاد شود.

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان