(ویدئو) نوزادی که ۲۴ ساعت زیر آوار ساختمان بود

نیرو‌های امدادی در اردن یک نوزاد چهار ماه را پس از ۲۴ ساعت از زیر آوار ساختمان فروریخته در امان بیرون آوردند.

به گزارش فرارو، ریزش ساختمان دست جان ۱۰ نفر را، در حالی که خیلی نجات این نوزاد را یک معجزه توصیف کردند.

إسراء رائد 26 ساله، مادر این دختر با دیدن دخترش از خوشحالی به خبرگزاری فرانسه گفت: وقتی او را بیرون آوردند، او را از لباس خواب تصویر شناختم… شادی من بسیار واضح و غیرقابل وصف بود… من فریاد زدم؛ و به درگاه خداوند دعا می‌کردم که دیگران را نجات دهد.

روز پنجشنبه، خبرگزاری فرانسه به بیمارستان لوزمیلا، نزدیک محل حادثه رفت، جایی که کودک با والدینش دراز کشیده بود و فقط مقداری کبودی داشت.

یک کلیپ ویدئویی که توسط نیرو‌های امنیتی منتشر می‌شود، نشان می‌دهد که نیرو‌های امدادی فرشته کوچک را از حفره باریکی در آوار ساختمان بیرون می‌کشند.

اسراء رائد در مقابل بیمارستان گفت: در درونم احساس می‌کردم که او زنده است و شوهرم هم به من مطمئن است و می‌گفت دخترمان خوب است و منتظر ماست. من بسیار خوشحالم و خدا را به خاطر سلامتی او شکر می‌کنم. دکتر به من گفت که این یک معجزه بود که به سلامت از زیر آوار یک ساختمان چهار طبقه بیرون آمد.

اسراء دخترش را نزد یکی از دوستانش گذاشتند که در ساختمان زندگی می‌کردند. او می‌گوید: من در این ساختمان زندگی نمی‌کنم. حدود یک ساعت بعد تلفنم زنگ زد، اما وقتی رسیدم که یک ساختمان کامل روی دخترم افتاده است.

او ادامه می‌دهد: من جیغ می‌زدم و صدا می‌زدم دخترم کجاست، دخترم کجاست؟… بیش از ۲۴ ساعت بعد، امدادگران به من گفتند که صدای دختری را شنیدند. گفتم: پروردگارا، فرزند من باشد.

در محل، جستجو در میان آوارها ادامه دارد و منابع امنیتی اعلام کردند که هنوز چهار نفر در محاصره هستند. اما نجات یک فرشته باعث آرامش و شادی شد.

روز چهارشنبه نیز نیرو‌های امدادی یک مرد ۴۵ ساله را زنده بیرون کشیدند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم