واشنگتن: پلیس می‌گوید خرس سیاه زنی را که سگ راه می‌رفت متهم کردCNN

پلیس می‌گوید یک زن واشنگتن پس از اینکه یک خرس سیاه روز شنبه در حال پیاده‌روی با سگش بود، جراحات غیرقابل تهدیدی برای او دریافت کرد.

بر اساس گزارشی از اداره ماهی و حیات وحش واشنگتن، مقامات ماهی و حیات وحش حوالی ساعت 7 صبح روز شنبه گزارشی درباره این حادثه دریافت کردند. این برخورد در نزدیکی پارک افسون واشنگتن در شهر لیونورث رخ داد.

بر اساس این خبر، خرس سیاه ماده بالغ، اندکی پس از اینکه سگش را رها کرد صبح شنبه به زن حمله کرد. او در حال حاضر در یک بیمارستان محلی تحت درمان است.

پلیس از یک سگ خرس کارلیایی، یک نژاد فنلاندی تخصصی که برای شکار استفاده می شود، برای ردیابی خرس استفاده کرد و او را کشت.


آنها همچنین دو توله خرس را پیدا کردند که آنها را گرفتند و به یک مرکز توانبخشی حیات وحش منتقل کردند.

بر اساس گزارش اداره ماهی و حیات وحش واشنگتن، ایالت واشنگتن محل زندگی حدود 20000 خرس سیاه است. خرس ها می توانند تا 300 پوند وزن داشته باشند و در حالت ایستاده پنج فوت قد داشته باشند.

حملات خرس به انسان در ایالات متحده نسبتاً غیر معمول است، اما گاهی اوقات اتفاق می افتد. این وزارت می‌گوید از سال 1970، 20 جراحت انسانی توسط خرس‌ها، از جمله یک حمله مرگبار، ثبت شده است.

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان