هزینه کووید صفر اعتراضات بر ضرر اقتصادی محدودیت های چین تاکید می کند

مردم و سود


13:03

تظاهرکنندگان در شب 27 به 28 نوامبر در شانگهای با سیاست “صفر کووید” مخالف بودند. © هکتور رتامال، AFP

با شروع اعتراضات گسترده در سراسر چین، ما با صحبت با پروفسور چانگ تای هسیه از دانشکده بازرگانی غرفه دانشگاه شیکاگو، نگاهی دقیق‌تر به تأثیر سیاست صفراوی کووید بر کارگران، مشاغل و اقتصاد می‌اندازیم. او به ما گفت: “شکی نیست که این یک فاجعه اقتصادی غیرقابل کاهش بوده است. رشد به سطوحی رسیده است که در دهه های گذشته شاهد آن نبوده ایم.”

پروفسور حسیه افزود: “همیشه در چین تظاهرات وجود داشته است (…) اما این اولین اعتراض سراسری است که برای مدت بسیار طولانی در کشور شاهد آن هستیم.

در حالی که مقامات خواستار “سرکوب” در پی تظاهرات شده اند، آنها همچنین به این اشاره کرده اند که کاهش استراتژی ویروس تندرو ممکن است در کار باشد.

همچنین در برنامه:

  • سقوط ناگهانی FTX موجی از شوک را در سراسر صنعت کریپتو ایجاد کرده است. دیگر پلتفرم‌ها چگونه تحت تأثیر قرار می‌گیرند و همه اینها برای مقررات چه معنایی دارد؟ چارلز پلگرین بیشتر به ما می گوید.

  • به علاوه، با نزدیک شدن به فصل زمستان، شهرهای اروپایی چگونه دکوراسیون جشن پایان سال خود را با بحران انرژی تطبیق می دهند؟ زمرد ماکسول گزارش می دهد.

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

سایت شرط بندی فارسی: Unleash the Thrill of Persian Betting
بهترین سایت انفجار با ضریب بالا: راهی برای بردن در بازی های شانس
Unlock the Power of Sidebar Backlink Packages for Enhanced SEO
Sidebar Backlinks for Sale: Boost Your Website’s SEO and Traffic
Sidebar Backlink Tips: Boost Your Website’s Authority and Visibility
(عکس) دسته گلی که ژاپنی‌ها روی ماه به آب دادند!
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesدانشگاه
تماس با ما