نرخ ارز، دلار، سکه، طلا و یورو ۱۲ آبان ۱۴۰۱

فرارو– قیمت دلار امروز پنجشنبه ۱۲ آبان در صرافی ملی بدون تغییر نسبت به چهارشنبه ۲۹ هزار و ۴۵ تومان اعلام شد. هر یورو با نرخ دلار عرضه می‌شود و در بازار طلا و هزمان با ثبت اولیه، قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار با عقب‌نشینی چهار هزار تومانی نسبت به عصر دیروز، یک میلیون و ۳۹۲ هزار تومان تثبیت می‌شود. با این وجود کانال‌های نوردی، طرح‌های جدید و قدیم بودیم. به طوری که قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید یا همان امامی با رشد ۳ هزار تومانی به نسبت چهارشنبه، به ۱۶ میلیون و دو هزار تومان رسید. سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز که تا ظهر امروز ۱۵ میلیون و ۴۵ هزار تومان فروخته می‌شد، عصر دیروز ۱۴ میلیون و ۹۹۵ هزار تومان ارزش داشت.

قیمت ارز در صرافی ملی

قیمت دلار امروز پنجشنبه ۱۲ آبان در صرافی ملی ۲۹ هزار و ۴۵ تومان است. صرافی ملی دیروز هم دلار را با همین قیمت پیشنهاد می‌کرد. روز قبل هر یورو دلار دلار می‌شود و این اسکناس هم بدون تغییر نسبت به آخرین هفته روز چهارشنبه در اولین فروخته شده می‌شود.

قیمت دلار و یورو در صرافی ملی

انواع ارز سه شنبه چهارشنبه امروز
دلار 28 هزار و 975 تومان 29 هزار و 45 تومان 29 هزار و 45 تومان
یورو 28 هزار و 985 تومان 29 هزار و 45 تومان 29 هزار و 45 تومان

قیمت طلا ۱۸ عیار

قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز پنجشنبه ۱۲ آبان در نیمه نخست بازار یک میلیون و ۳۹۲ هزار تومان به ثبت رسید. این رقم افت چهار هزار تومانی قیمت طلا ۱۸ عیار نسبت به خرید و فروش عصر دیروز را نشان می دهد. با این حال در قیاس با روز سه شنبه شاهد رشد ۱۷ هزار تومانی قیمت طلا در هر گرم هستیم.

تغییر قیمت طلا ۱۸ عیار

سه شنبه چهارشنبه امروز
یک میلیون و 375 هزار تومان یک میلیون و 396 هزار تومان یک میلیون و 392 هزار تومان

قیمت انواع سکه

قیمت سکه امامی به حدود ۱۶ میلیون رسید. ظهر امروز پنجشنبه ۱۲ آبان هر قطعه سکه امامی بیش از ۱۶ میلیون و دو هزار تومان فروخته شد که عصر روز آن ۱۵ میلیون و ۹۴۹ هزار تومان تمام می‌شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز که ظهر امروز ۱۵ میلیون و ۴۵ هزار تومان فروخته می‌شد، در آخرین خرید و فروش‌های عصر چهارشنبه ۱۴ میلیون و ۹۹۵ هزار تومان ارزش داشت. قیمت سکه گرمی، اما در نیمه نخست امروز تغییری نداشت و روی رقم سه میلیون و ۲۵۰ هزار تومان باقی ماند.

تغییر قیمت انواع سکه

انواع سکه سه شنبه چهارشنبه امروز
امامی 15 میلیون و 375 هزار تومان 15 میلیون و 949 هزار تومان 16 میلیون و دو هزار تومان
طرح قدیم 14 میلیون و 754 هزار تومان 14 میلیون و 995 هزار تومان 15 میلیون و 45 هزار تومان
گرمی سه میلیون و 150 هزار تومان سه میلیون و 250 هزار تومان سه میلیون و 250 هزار تومان

تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم