نخست وزیر نارندرا مودی بزرگراه بنگالورو-میسورو را افتتاح کرد تا زمان سفر را کمتر از نصف کاهش دهد | اخبار خودرو

نخست وزیر نارندرا مودی روز یکشنبه در جریان سفر خود به کارناتاکا، بزرگراه بنگالورو-میسورو را افتتاح کرد. این مراسم با حضور نیتین گادکاری وزیر راه و ترابری اتحادیه برگزار شد. این پروژه مستلزم تعریض NH 275 به شش خط در امتداد کشش Bengaluru-Nidaghatta-Mysuru است. هزینه توسعه این پروژه 118 کیلومتری تقریباً 8480 کرور روپیه بوده است. با عملکرد این مسیر، سفر از بنگالورو به میسورو تنها حدود 75 دقیقه طول خواهد کشید. علاوه بر این، این بزرگراه رشد اقتصادی-اجتماعی منطقه را تکمیل خواهد کرد.

89 زیرگذر و روگذر، چهار پل روگذر ریلی، 9 پل اصلی، 40 پل فرعی و یک بخش از NH-275 همگی به عنوان بخشی از بزرگراه بنگالورو-میسورو ساخته می شوند. لازم به ذکر است که این جاده به طول 118 کیلومتر که دارای 6 مسیر اصلی و دو خط خدماتی در دو طرف است، به عنوان بخشی از Bharatmala Pariyojana ساخته شده است.

همچنین بخوانید: هارلی دیویدسون X350 به عنوان مقرون به صرفه ترین موتورسیکلت از سازنده دوچرخه آمریکایی معرفی شد، قیمت را بررسی کنید

69 خلیج اتوبوس، 49 زیرگذر، 13 روگذر، و حصارکشی در دو طرف جاده 6 خطی با کنترل دسترسی، امکان سفرهای رایگان و مداوم در بزرگراه Bengaluru-Mysuru را فراهم می کند. این بزرگراه همچنین شامل یک مسیر کنارگذر سبز است. راماناگارام و چاناپاتانا هر دو 22 کیلومتر از این کنارگذر خواهند داشت. ماندیا، سریرانگاپاتانا و مادور هر کدام به ترتیب دارای 8 کیلومتر، 10 کیلومتر و 4 کیلومتر از این کنارگذر خواهند بود. همچنین در بیدادی یک کنارگذر به طول 7 کیلومتر ساخته خواهد شد که مسافران را قادر می سازد از شهرها در مسیر عبور کنند.

نخست وزیر همچنین سنگ بنای بزرگراه 4 خطه Mysuru-Kushalnagar را خواهد گذاشت. این پروژه با وسعت 92 کیلومتر، با هزینه ای در حدود 4130 کرور روپیه توسعه خواهد یافت. این پروژه نقش کلیدی در تقویت اتصال کوشالناگر با بنگالورو ایفا می کند و به نصف شدن زمان سفر از حدود 5 به 2.5 ساعت کمک می کند.

(با ورودی های ANI)


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم