معلمان نیویورک می گویند که نوجوانان بیشتری به دبیرستان می آیند

او گفت از زمانی که جاستین، یک دانش آموز 15 ساله دبیرستانی، دو سال پیش در روز تولدش ماری جوانا امتحان کرد، تقریباً هر روز، چند بار در روز سیگار می کشید.

او در یک صبح اخیر در گوشه اغذیه فروشی نزدیک مدرسه اش، آکادمی طراحی و ساخت برانکس، گفت: «اگر من یک بلانت سیگار بکشم، بعد از آن بلانت، من آرام می شوم. “من اصلاً در مورد هیچ چیز استرس ندارم.”

پسر دیگری از راه رسید و دو لوله شیشه ای از گل دود را به چشم زد. دانش‌آموزان بیشتری در سرتاسر خیابان در یک در و روی یک پاتختی سیگار می‌کشیدند. در گوشه ای دیگر، یک دکان دود فروشی که بچه هایی با کوله پشتی و لباس فرم رفت و آمد می کردند، حدود نیم ساعت قبل از زنگ اول باز شد.

در حالی که مدت‌هاست برای برخی از نوجوانان مصرف ماری‌جوانا رایج بوده است، معلمان و دانش‌آموزان می‌گویند که دانش‌آموزان جوان‌تر در طول روز و در مدرسه سیگار می‌کشند.

داده های قطعی کمی در مورد مصرف ماری جوانا در بین کودکان وجود دارد و اطلاعاتی که در دسترس است گاهی اوقات تصویر متناقضی را ارائه می دهد. داده های انضباطی اداره آموزش و پرورش شهر نشان دهنده افزایش 10 درصدی جرایم مرتبط با الکل و مواد مخدر در سال جاری نسبت به سال 2019 است. اما یک نظرسنجی شهری نشان داد که مصرف حشیش در نوجوانان در سال 2021 کاهش یافته است، همان سالی که ایالت ماری جوانا را برای استفاده تفریحی قانونی کرد. ، به پایین ترین سطح ثبت شده از زمان اضافه شدن سوال به نظرسنجی در سال 1997.

با این حال، 22 دانش‌آموز و معلم در مدارس دولتی، خصوصی و مدارس عادی در سراسر شهر در مصاحبه‌هایی گفتند که برخی از کلاس‌های درس بهم ریخته است زیرا دانش‌آموزان بیشتری دیر و زیاد حاضر می‌شوند.

آنها گفتند که با ازدیاد مغازه های دودزای غیرمجاز و در دسترس بودن ویپ پن و محصولات خوراکی، شاهدانه هرگز به این اندازه در دسترس و نامحسوس نبوده است. آن‌ها گزارش‌هایی از دانش‌آموزانی که وقتی معلمان پشت می‌کردند به خودکارهای بخار می‌خوردند، حمام‌ها و راه‌پله‌ها به سالن‌هایی برای سیگار کشیدن تبدیل می‌شدند و بوی علف هرز در راهروهای مدرسه می‌پیچید.

معلمان دبیرستان‌های این شهر گفتند که با توجه به سهولت روزافزون، به ندرت دانش‌آموزان را در حال سیگار کشیدن گرفتار می‌کردند.

آمریکا بیلی، 44 ساله، که بیش از یک دهه است در دبیرستان دولتی در ساحل منهتن، بروکلین تدریس می کند، گفت: «واقعاً این جزر و مد غیر قابل توقف است که ما بیهوده در تلاش برای سرکوب آن هستیم. او گفت که به سختی می توان فهمید که آیا یک دانش آموز به دلیل کمبود خواب، استرس خانوادگی یا مواد مخدر از آن خارج شده است.

در ماه دسامبر، یک مدیر سابق، آوریل مک کوی، در نامه‌ای توضیح داد که چگونه مصرف حشیش توسط دانش‌آموزان در طول دو سال گذشته او در دبیرستان مهندسی، معماری و فناوری شهر پلی‌تکنیک در بروکلین از کنترل خارج شده است.

خانم مک کوی در نامه گفت: «احساس می‌کردم که افراد بیشتری بدون اطلاع از منبع، تأثیر یا عواقب مصرف اولیه ماری‌جوانا استفاده می‌کنند. “

تازه‌دوستان به یکدیگر حشیش می‌فروختند، و او گفت که شاهد یک مغازه دودفروشی بوده است که با افسران پلیس در آن نزدیکی به نوجوانان 14 ساله مواد خوراکی می‌فروشد. او گفت که در یک فرصت دیگر، او چهار دانش آموز را به دلیل ابتلا به مواد خوراکی آلوده به بیمارستان فرستاد.

مقامات گفتند که افزایش دخانیات غیرمجاز، که به گفته شهر ممکن است به 1500 برسد، می تواند یکی از عواملی باشد که باعث مصرف ماری جوانا در بین کودکان می شود.

گیل بروئر، یکی از اعضای شورای شهر، گفت که اگرچه در ماه سپتامبر کمتر از 10 نفر از آنها را در منطقه خود در سمت غربی منهتن شمارش کرده بود، اما تا ماه مارس 64 نفر بودند. چندین مدیر مدرسه از بازرگانی که آب نبات و آب نبات و همچنین کنسانتره و ویپ با قدرت بالا به دانش آموزان می فروشند از او شکایت کرده اند.

او گفت: «همه ما می‌گفتیم که به مددکاران اجتماعی، روانشناس، و حمایت از سلامت روان در مدارس نیاز داریم.» اما برخورد با مغازه های دود فروشی که به کودکان می فروختند «در لیست نبود».

شهردار اریک آدامز متعهد شده است که با مغازه‌های دودزای غیرمجاز برخورد کند، اگرچه او اقدامی فراگیر نکرده است. در ماه فوریه، دولت او شکایت‌هایی را برای کاهش مزاحمت‌ها تنظیم کرد که تعداد انگشت شماری از فروشگاه‌ها را هدف قرار داد که پلیس گفت افسران کمکی زیر سن قانونی قادر به خرید ماری جوانا بودند. در همان زمان، آلوین براگ، دادستان منطقه منهتن، نامه هایی به مغازه ها ارسال کرد و آنها را تهدید به اخراج کرد، اما دفتر او تاکنون هیچ اقدامی را آغاز نکرده است.

در آلبانی، قانونگذاران ایالتی در ماه آوریل قانون بودجه ای را تصویب کردند که بر اساس آن اختیارات تنظیم کننده های ایالتی حشیش و مقامات مالیاتی برای بستن فروشگاه های بدون مجوز و اعمال جریمه های سنگین برای فروش غیرقانونی افزایش یافت. دفتر آقای آدامز این اقدام را ستود، اما از ایالت خواست تا به شهر اختیارات اجرایی بیشتری بدهد تا مغازه‌های دود غیرقانونی را مهار کند.

جنا لایل، سخنگوی وزارت آموزش و پرورش، گفت که مدارس مجموعه ای از برنامه ها را با هدف رسیدگی و پیشگیری از سوء مصرف مواد در میان دانش آموزان، از جمله متخصصانی که در مدارس مشاوره ارائه می دهند، ارائه می دهند. Chalkbeat گزارش داده است که سال گذشته فقط 280 متخصص برای 1600 مدرسه این شهر وجود داشت.

استر للیور، یک فعال حشیش که کارگاه‌های آموزشی را در مدارس در مراکز اجتماعی برگزار می‌کند، گفت که بسیاری از دانش‌آموزانی که حشیش مصرف می‌کنند، گفتند که شروع به مصرف نیکوتین کرده‌اند، پدیده‌ای که قبل از همه‌گیری در حال افزایش بود. او گفت که تعداد کمی از دانش آموزانی که او با آنها کار کرده است، ماریجوانای خود را از مغازه های دودزا تهیه می کردند. اکثر آنها آن را از دوستانی دریافت کردند که به یک فروشنده یا حشیش در خانه دسترسی داشتند.

در مرکز مستند برانکس، یک گالری عکس غیرانتفاعی در نزدیکی مدرسه جاستین، دانش‌آموزان در برنامه روزنامه‌نگاری آن پس از مشاهده تغییر در همسالان خود، تلاش کرده‌اند تا آگاهی بیشتری را در مورد مصرف حشیش در میان بچه‌ها بیاورند.

آنها تمام دکان ها و مدارس دودزای محله را با پین های فشاری ترسیم کردند و نزدیک ترین آنها را با نوارهای لاستیکی به هم وصل کردند. کارا استار تاینر، 15 ساله، با نشان دادن نقشه در یک کلاس عصرانه اخیر، خاطرنشان کرد که یکی از نوارهای لاستیکی کشیده نشده است.

او گفت: “این چقدر نزدیک است.”

یکی از مغازه ها، پاف پاف پاس 1، از پنجره اتاق کارشان نمایان بود. در یک صبح اخیر، روزنامه تایمز مشاهده کرد که دو نوجوان با کوله پشتی و یونیفرم از فروشگاه خرید می کنند، سپس وارد ساختمان دبیرستان می شوند. دو روز بعد، مردی که خود را مالک مغازه معرفی کرد، مایک آلرامادا، 35 ساله، گفت که تنباکو یا ماری جوانا را به دانش آموزان نفروخته است. هنگامی که او صحبت می کرد، نوجوانان زنگ خانه او را به صدا درآوردند تا او را وارد مغازه کنند، مغازه ای که مقداری نوشیدنی و سایر اقلام خواربارفروشی نیز موجود بود.

دانشجویان روزنامه نگاری گفتند که از بزرگسالانی که مدارس، شهرشان و مغازه های دود فروشی آنها را اداره می کردند ناامید شده اند و امیدوارند که توجه به این موضوع در نهایت مقامات را به اقدام وادار کند.

الکسا پاچکو که در مدرسه ای کاتولیک در برانکس تحصیل می کند، گفت: “امیدوارم بزرگسالان متوجه شوند که کار خود را انجام نمی دهند.” یک نوجوان نباید نگران استفاده دوستانش از مواد مخدر باشد.»

لورن مک کارتی گزارش کمک کرد

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

سایت شرط بندی فارسی: Unleash the Thrill of Persian Betting
بهترین سایت انفجار با ضریب بالا: راهی برای بردن در بازی های شانس
Unlock the Power of Sidebar Backlink Packages for Enhanced SEO
Sidebar Backlinks for Sale: Boost Your Website’s SEO and Traffic
Sidebar Backlink Tips: Boost Your Website’s Authority and Visibility
(عکس) دسته گلی که ژاپنی‌ها روی ماه به آب دادند!
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesدانشگاه
تماس با ما