معاون رئیسجمهور جزئیات اپلیکیشن ویژه دختران را تشریح کرد

معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهوری هدف از تهیه «اپلیکیشن ویژه دختران» را پوشش‌دهی مطالب و نیازهای دختران نوجوان، اعم از پاسخگویی به سؤالات و شبهات و نیازهای معنوی عنوان کرد.

«انسیه خزعلی» چند روز پیش از تهیه اپلیکیشن ویژه دختران خبر داد و اکنون جزئیاتی از آن را تشریح کرده است. او در گفت‌وگو با ایسنا اعلام کرد از ماه‌ها پیش برنامه‌های را برای تهیه محتوا در فضای مجازی و پاسخگویی به نیازها و مطالب دختران آغاز کرده‌اند:

«پس از نشست با صاحبنظران این امر روی ایجاد «ویترین تصویر مناسب دختران» در پیام‌رسان‌های ملی منتشر شد. در این راستا با پیام‌رسانی‌های داخلی انجام شد. طبیعتاً این امر ویژه ویژه، اختصاص به دختران دارد و پس از طراحی زیرساخت و محتوای تکمیلی، نرم‌افزار آن در اختیار دختران قرار خواهد گرفت.»

از سخنان خزعلی این‌طور برداشت می‌شود که قرار است هم یک پیام‌رسان باشد و هم خدمات اجتماعی را به دختران ارائه کند.

وی پوشش دهی مطالب و نیازهای دختران نوجوان، اعم از پاسخگویی به سوالات و شبهات، نیازهای معنوی، راهنمایی در مباحث بهداشت و سلامت، مشاوره و مددرسانی در زمینه نیازهای روحی ـ روانی به‌منظور افزایش نشاط، شادابی و پرورش استعدادهای دختران را در اصل راه‌اندازی می‌کند. نرم‌افزار عنوان کرد و گفت: «اپلیکیشن‌ها در حال حاضر مراحل طراحی زیرساخت و آماده‌سازی خود را طی می‌کند و امیدواریم در ماه‌های آینده بهره‌برداری از آن پیدا شود.»

به گفته معاون امور زنان و خانواده رئیسجمهوری، نرم افزار ذکر شده در مرحله اول پاسخگوی دختران 12 تا 18 سال خواهد بود و امید میرود در مرحله بعد، در خصوص زنان جوان هم برنامه نظر تکمیل و بارگذاری شود:

«این اپلیکیشن به نیازهای متعددی از قبیل ورزش و تندرستی، بهداشت، تفریح ​​و اوقات فراغت، علم و زندگی، شناسایی خلاقیت و ابتکار دختران، امور تربیتی و اخلاقی، مهارت های دهگانه با مسائل بوم، محیط و جنسیت و بسیاری دیگر از نیازها سلامت است. که به اقتضای شرایط ویژه دختران و مزیت‌های نوجوانان باید به آن‌ها توجه کند، می‌پردازد.»

وی در پایان سخنان خود از فعالان فضای مجازی در حوزه نوجوانان و به‌ویژه دختران نوجوان، جهت انعکاس نظرات و پیشنهادهای خود به گروه «هویت دختران» معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری دعوت به همکاری کرد.

هنوز مشخص نیست که این اپلیکیشن به چه تیمی ارائه شده است، اما در حال حاضر اپلیکیشن‌های متفاوت برای دختران وجود دارند که بسیاری از آن‌ها ویژگی‌های ذکر شده را در خود دارند و می‌توانند با بروزرسانی‌هایی، به ویژگی‌های دیگری نیز دست پیدا کنند.

Nick Webster

مزاحم عمومی فن غذا. حلال مشکل بدون عذرخواهی کارآفرین. خواننده.

به سایت dancebet خوش آمدید: جایی برای عاشقان رقص و شرط بندی
بازی انفجار: یک نگاه جامع به این ابزار معاملاتی جذاب
دفتر کار درسی: ابزار ضروری برای دانش‌آموزان
The Ultimate Guide to Real Estate in Canada
Welcome to Your Dream Home: House for Sale in Canada
Escape to Your Dream Home with Acreage for Sale
تماس با ما