فوتبال ساحلی ایران، به دنبال قهرمانی جدید

کد خبر : 1896850 |
01 فروردين 1402 ساعت 11:56 |
10.6K بازدید |

3
دیدگاه

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران روز گذشته در تایلند و در مصاف با امارات که یکی از تیم های خوب فوتبال ساحلی آسیا به حساب می آید، با نتیجه 7 – 2 به برتری رسید.

فوتبال ساحلی ایران، به دنبال قهرمانی جدید

به گزارش “ورزش سه”، با این پیروزی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران به مرحله یک چهارم نهایی بازی ها رسید و برای جام جهانی تنها نیاز به یک پیروزی دیگر دارد. شاگردان علی نادری سومین پیروزی را در برابر امارات این بازی برگزار می کنند و با توجه به نمایش های خوب و متقندرانه در هر سه بازی، به جام جهانی می رسند برای تیم این مربی اتفاق محتملی است. تیم ملی فوتبال ساحلی ایران پیش از حضور در این بازی‌ها در جام بین قره‌ای در دبی با شکست برزیل قهرمان شد و به نظر می‌رسد در تایلند به دنبال یک جام قهرمانی دیگر است. قهرمانی در جام ملت های آسیا و صعود به جام جهانی.

1834325
1834326

در آخرین دوره جام جهانی فوتبال ساحلی، کنفدراسیون فوتبال آسیا با ابداع یک قانون عجیب مانع از حضور ایران در این مسابقات شد و بر اساس نتایج دوره قبل در جام ملت‌ها تیم‌ها را برای حضور در جام جهانی انتخاب کرد و به خاطر ایران حذف شد. اما با اولین کنوانسیون برگزاری و برگزاری بازی‌های جام ملت‌ها و انتخاب جام جهانی، ایران با هدایت علی نادری در حال حاضر بهترین بازی‌هاست و پیش بینی می‌شود، ایران اینبار علاوه بر اینکه به جام ملت‌ها قهرمانی این مسابقات را در تایلند جشن می‌گیرد و این است. نتایج به طور حتم جایگاه فوتبال ایران را در رنکینگ فیفا بهتر خواهد کرد. به اتفاق صحنه‌هایی از بازی ایران در برابر امارات را نگاه می‌کنیم که با نتیجه 7 – 2 به تیم ملی فوتبال ساحلی ایران به پایان رسید.

1834327
1834328

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان