فرارو (ویدیو) خلاصه بازی بارسلونا ۱

در حساس‌ترین دیدار این هفته لالیگای اسپانیا که الکلاسیکوی شماره 284 رئال‌مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به مصاف بارسلونا رفت و این بازی را در نهایت 3-1 برد.

دو تیم در حالی به مصاف هم رفتند که آخرین بازی را بارسلونا در مادرید با نتیجه پرگل ۴-۰ برده بود و رئال‌مادرید هم قبل از آن شکست ۴ مرتبه متوالی در الکلاسیکو پیروز شد. در این دیدار رئال‌ها تسلط بالایشان را در نیمه نخست به رخ کشیدند. بارسا هرچه زد به در بسته، اما رئال مادرید با تیزهوشی به ۲ گل رسید. دقیقه ۱۲ بنزما توپی که وینیسیوس زده بود و تراشتگن را در ریباند تبدیل به گل نخست کهکشانی‌ها کرد. این دوازدهمین گل کریم در تاریخ الکلاسیکو بود. در حالی که بارسا برای جبران پیش کشیده بود، دقیقه 35 والورده ستاره اروگوئه‌ای رئال با شوتی زمینی و بی‌نقص دوباره دروازه‌بان آلمانی کاتالان‌ها را باز کرد.

اولین اتفاق نیمه دوم گلی بود که بنزما در دقیقه 52 زد، اما داور خیلی زود متوجه شد که این گل در موقعیت آفساید به ثمر رسیده است. جلو کشیدن بارسا برای جبران گل‌های خورده، ضدحملات رئالی‌ها را خطرناک‌تر از قبل هم کرده بود. رئال‌ها با خط دفاعی مستحکم‌شان کار شاگردان ژاوی را خنثی کردند، تا این که در دقیقه ۸۳ شکست خوردند، زمانی که فاتی ارسال کردند و تورس گل نخست آبی‌اناری‌ها را به ثمر رساندند. در آخرین دقیقه هم گارسیا پا روی پای رودریگو گذاشت تا داور با استفاده از VAR پنالتی اعلام کند. این پنالتی را خود رودریگو در دقیقه ۲+۹۰ تبدیل به گل سوم کرد و امید بارسایی‌ها برای بازگشت را به طور کلی نامید کرد.

در نهایت رئال‌مادرید موفق شد پیروز نبرد مهم الکلاسیکو باشد تا 22 امتیاز را از بارسلونا دریافت کنید. این فصل اولین شکست تیم ژاوی در جدید لالیگا اسپانیا بود.

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

به سایت dancebet خوش آمدید: جایی برای عاشقان رقص و شرط بندی
بازی انفجار: یک نگاه جامع به این ابزار معاملاتی جذاب
دفتر کار درسی: ابزار ضروری برای دانش‌آموزان
The Ultimate Guide to Real Estate in Canada
Welcome to Your Dream Home: House for Sale in Canada
Escape to Your Dream Home with Acreage for Sale
تماس با ما