عکس‌هایی از آخرین قرنطینه‌های Covid-19 در چین

کمتر از یک ماه پس از کاهش محدودیت‌های همه‌گیری، چین برخی از سیاست‌های «کووید صفر» را در تلاش برای کنترل موج جدیدی از عفونت‌ها که در سراسر کشور در حال افزایش است، احیا کرده است.

موارد ابتلا به کووید-19 تقریباً هر روز از اواخر اکتبر افزایش یافته است و چین اخیراً اولین مرگ مرتبط با ویروس کرونا را در چند ماه اخیر ثبت کرده است. در پاسخ، مقامات مشاغل را تعطیل کردند، قرنطینه های سراسر شهر را از سر گرفتند و الزامات آزمایش مکرر را دوباره برقرار کردند.

چین به‌عنوان تنها کشور بزرگی که هنوز برای ریشه‌کن کردن عفونت‌های کووید-19 تلاش می‌کند، به تنهایی می‌ایستد و این پرسش‌ها را در مورد زمان بازگشایی کامل اقتصاد این کشور مطرح می‌کند.

عکس های زیر صحنه هایی را در سراسر کشور نشان می دهد که بار دیگر به دلیل قرنطینه ها مختل شده است.

موانع در اوایل ماه جاری یک ایست بازرسی امنیتی را در گوانگژو در استان گوانگدونگ در جنوب چین تشکیل دادند. در زیر، یک کارمند مراقبت های بهداشتی در حال گرفتن نمونه سواب برای آزمایش کووید-19 در روز سه شنبه در پکن است.

نرده های قرمز دسترسی به مناطق تفریحی عمومی و ماشین های ورزشی را در نزدیکی گذرگاه مرزی منطقه فوتین در شنژن مسدود کرده است.

یک مرکز خرید تازه افتتاح شده در منطقه نانشان در شنژن که محل استقرار بسیاری از شرکت های فناوری است.

یک قفل ورود یک بار محلی در روستای شیاشا ​​در شنژن را مسدود کرد.

روز سه‌شنبه در پکن، زنی منتظر بود تا در ساعات شلوغی از یک تقاطع تقریباً خالی در منطقه تجاری مرکزی عبور کند. اکنون انتظار می رود بیشتر کارگران از خانه کار کنند و بسیاری از دفاتر تعطیل هستند.

در اوایل این ماه، یک کارگر با تجهیزات محافظ در نزدیکی موانع فلزی که مغازه‌های بسته‌شده را به عنوان بخشی از کنترل‌های کووید-19 در پکن مسدود می‌کرد، مراقب بود.

یک سایت تست کرونا در پکن.

ساکنان برای آزمایش های معمول در سایتی در پکن صف می کشند.

مردم در این ماه برای آزمایش کووید-19 در یک محل آزمایش در یک تونل در منطقه تجاری مرکزی پکن صف کشیدند.

روز یکشنبه پس از بسته شدن فروشگاه‌ها و رستوران‌ها، نگهبانان امنیتی در خارج از یک منطقه خرید محبوب در پکن.

اعضای کارکنان برای صرف غذا در رستورانی که برای صرف غذا در داخل خانه در پکن بسته شده بود، نشستند.

خیابانی با میله‌های بسته در پکن در روز یکشنبه.

Elyse Blake

کاوشگر هیپستر پسند. گورو بیکن دوستانه. زامبی متعصب حرفه ای. نویسنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان