علی کریمی در ترکیه آفتابی شد

علی کریمی که در چهار هفته گذشته سوپر لیگ ترکیه به دلیل آسیب‌دیدگی دور از فهرست بازیکنان کایسری اسپور بوده است و در مسابقه تدارکاتی چندباره نیز حضور داشته است، چندین دور از تمرینات گروهی تمرین می‌کند و دوران نقاهت خود را پشت سر می‌گذارد.

هافبک ایرانی کایسری اسپور که در این فصل دو بار در بازی های اول و سوم در مقابل بشیکتاش و باشاکشهیر استانبول در ترکیب تیمش قرار گرفته و یک کارت قرمز دریافت کرده است و در دیگر مسابقه نیز با این بازی مواجه است، حالا امیدوار است که در هفته پایانی به میادین بازگردد. این بدشانسی‌ها همراه شود.

علی کریمی در هفت هفته ابتدایی سوپر لیگ ترکیه دو بازی انجام شده، به‌خاطر این تیمیت احتمال احتمالی دعوت به ملی را از دست داد، ولی از روز چهارشنبه در تمرینات گروهی تیمش دیده شد.

این بازیکن دور از تمرینات گروهی کایسری اسپور به صورت انفرادی با کادر پزشکی تیمش به تمرین پرداخت و امیدوار است هرچه زودتر شرایط اضافه شود به جمع همتیمی‌های خود را به دست بیاورد و با شروع مجدد بازی‌ها به میدان برود.

سید مجید حسینی، دیگر بازیکن ایرانی کایسری اسپور که در دیدار تدارکاتی مقابل سنگال به میدان رفت، همچنین به‌خاطر حضور در اردوی تیم ملی ایران در تمرین روز چهارشنبه باشگاه خود غایب بود.

علی کریمی در ترکیه آفتابی شد

ورزش سه

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان