دوربین های تلفن در مقابل دوربین های & واقعی& کدام یک برای شما مناسب است؟

توسط سامی ریس

13 آوریل 2023، 5:22 بعد از ظهر به وقت شرقی

چقدر خوب اگر بیشتر از آن برای ارسال پیامک استفاده می کنید دوربین است؟ در دهه گذشته، همانطور که فناوری دوربین گوشی‌های هوشمند به طور تصاعدی بهبود یافته است – لنزهای بهتر، وضوح بالاتر، توانایی زوم کردن برای شناسایی کفش‌های کتانی بازیکن توپ حتی از روی خون دماغ – دستگاه‌هایی که آنها به آنها متصل شده‌اند، بر زندگی ما قدرت پیدا کرده‌اند. برخی ممکن است بگویند که این دوربین‌ها بسیار کاربردی هستند، زیرا خیلی آسان است که گوشی خود را با هدف گرفتن یک عکس زیبا از سگ دراز کشیده خود بردارید و فقط در نیمه راه صفحه ویکی‌پدیا برای «انقلاب نوسنگی» 20 دقیقه پیدا کنید. بعد.

در مقابل، وقتی با یک دوربین اختصاصی عکاسی می کنید، امکانات به طور قطعی محدود است. در حالی که آنها بهتر است شما را مجهز کنند تا به معنای واقعی کلمه بر روی عکاسی تمرکز کنید، و بنابراین تعداد زیادی از طرفداران جدید را به دست آورده اند، آنها نکات منفی خود را دارند. دوربین‌های بدون آینه شیک‌تر از دوربین‌های DSLR هستند، اما حجیم‌تر از تلفن شما هستند، و دوربین‌های فوری می‌توانند سرگرم‌کننده باشند، اما اغلب سوژه‌ها را کسل‌کننده و بی‌رنگ می‌کنند.

حق چاپ ©2023 کلیه حقوق این سایت متعلق به داو جونز و شرکت است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

سایت شرط بندی فارسی: Unleash the Thrill of Persian Betting
بهترین سایت انفجار با ضریب بالا: راهی برای بردن در بازی های شانس
Unlock the Power of Sidebar Backlink Packages for Enhanced SEO
Sidebar Backlinks for Sale: Boost Your Website’s SEO and Traffic
Sidebar Backlink Tips: Boost Your Website’s Authority and Visibility
(عکس) دسته گلی که ژاپنی‌ها روی ماه به آب دادند!
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesدانشگاه
تماس با ما