در دانشگاه نیویورک، دانشجویان در شیمی آلی شکست خوردند. تقصیر کی بود؟

او گفت: «مگر اینکه از این دگرگونی‌ها در سطح مولکولی قدردانی کنید، فکر نمی‌کنم بتوانید پزشک خوبی باشید و نمی‌خواهم بیماران را درمان کنید.»

در ماه آگوست، دکتر جونز یادداشت کوتاهی از گرگوری گابادادزه، رئیس علوم، دریافت کرد که قراردادش را فسخ می کرد. او نوشت که عملکرد دکتر جونز «به استانداردهایی که ما از هیئت آموزشی خود می‌خواهیم ارتقاء نمی‌یابد».

دکتر گبادادزه از مصاحبه خودداری کرد. اما آقای بکمن از این تصمیم دفاع کرد و گفت که دکتر جونز هدف شکایات متعدد دانشجویی در مورد «بی‌توجهی، عدم پاسخگویی، اغماض و عدم شفافیت در نمره‌دهی» بوده است.

او افزود که ارزیابی‌های دوره دکتر جونز «نه تنها در میان اعضای گروه شیمی، بلکه در میان تمام دوره‌های علوم لیسانس دانشگاه، بدترین بود».

اساتید دپارتمان شیمی عقب نشینی کرده اند. آنها در نامه‌ای به دکتر گابادادزه و سایر روسای دانشگاه‌ها نوشتند که نگران ایجاد «سابقه‌ای هستند که کاملاً فاقد روند قانونی است که می‌تواند آزادی‌های اعضای هیئت علمی و در نتیجه شیوه‌های آموزشی ثابت شده را تضعیف کند».

Nathaniel J. Traaseth، یکی از حدود 20 استاد شیمی، که اکثراً منصوب شده اند و نامه را امضا کرده اند، گفت که اقدامات دانشگاه ممکن است مانع از آموزش دقیق شود، به ویژه با توجه به تمایل فزاینده دانشجویان به ارائه دادخواست.

او گفت: «الان اعضای هیئت علمی که سابقه کار ندارند به این قضیه نگاه می‌کنند و فکر می‌کنند وای اگر این اتفاق برای من بیفتد و قراردادم را تمدید نکنند چه؟


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم