دامار هملین فقط چند هفته پس از سقوط در سوپر بول حاضر می شود

همین ماه گذشته بود که دامار هملین، نگهبان بوفالو بیلز، در نزدیکی خط 50 یاردی یک استادیوم NFL بی حرکت دراز کشید – قلبش بی حرکت بود، هم تیمی هایش اشک می ریخت و یک تیم پزشکی ناامیدانه در تلاش برای نجات جان او بود.

اکنون، هاملین در میان کسانی است که در اوج فصل فوتبال در آریزونا حضور دارند، تجسمی از پشتکار و پتانسیل آسیب‌های فاجعه‌باری که در هر بازی فوتبال ظاهر می‌شود.

هاملین، 24 ساله، چندین حضور عمومی در مسابقات Super Bowl داشته است، جایزه ای را از اتحادیه بازیکنان برای خدمات اجتماعی دریافت کرده، در نمایشگاه جوایز افتخارات NFL شرکت کرده و در مصاحبه ای با مایکل استرهان در مصاحبه ای برای “صبح بخیر آمریکا” صحبت کرده است.

هملین در مراسم افتخارات NFL گفت: “ایست قلبی ناگهانی چیزی نبود که من هرگز آن را به عنوان بخشی از داستان خود انتخاب می کردم.” اما این به این دلیل است که گاهی اوقات دید ما بسیار کوچک است، حتی زمانی که فکر می کنیم تصویر بزرگتر را می بینیم.

در مصاحبه “صبح بخیر آمریکا”، هاملین از قدردانی خود از دنی کلینگتون، مربی ورزشی بیلز که به انجام CPR نجات بخش بر روی هملین در سینسیناتی منتسب شده است، صحبت کرد، پس از اینکه به دنبال کارهایی که به نظر می رسد یک تکل معمولی به نظر می رسید از بین رفت.

هملین گفت: «آن شب، او به معنای واقعی کلمه ناجی زندگی من بود.

هاملین که در خارج از پیتسبورگ بزرگ شد و در سال 2021 از دانشگاه پیتسبورگ خارج شد، بیش از یک هفته در بیمارستان بستری بود تا اینکه در بوفالو مرخص شد. هفته گذشته، مدیر پزشکی انجمن بازیکنان در یک برنامه رادیویی – در پاسخ به سوال تماس گیرنده ای به نام ورونیکا – گفت که هملین به فوتبال حرفه ای بازخواهد گشت.

دکتر تام مایر، مدیر پزشکی گفت: “من به شما تضمین می کنم، ورونیکا، که دامار هملین دوباره فوتبال حرفه ای بازی خواهد کرد.”

در حالی که بهبودی هاملین تا حد زیادی تبدیل به یک داستان پیروزی شده است، اما یادآوری جدی از خطرات فوتبال نیز بوده است، به ویژه در فصلی که ضربه مغزی 18 درصد افزایش یافت.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم