تنها فرصت باقی مانده برای علی کریمی

علی کریمی یکی از بازیکنانی است که کارلوس کی‌روش علاقه‌مند به سبک بازی او است و در اولین اردوی تیم ملی پس از بازگشت دوباره کی‌روش به نیمکت تیم ملی، سرمربی پرتغالی نام کریمی را به اردوی فراخواند که او به دلیل حضور ملی‌پوشان می‌تواند همراه باشد. و از سفر به اتریش را هم بازماند تا یک فرصت ویژه برای درخشیدن در ترکیب تیم ملی را از دست دادن.

کریمی که شروع خوبی در فصل جدید لیگ ترکیه در ترکیب کایسری‌اسپور داشت، در یک ماه اتفاق افتاد و همین موضوع هم او را از ترکیب تیمی‌اش دور کرد و هم مانع از آن شد تا با جمع‌آوری شاگردان کارلوس کیش ملحق شود. هافبک سابق استقلال از روز گذشته تمرینات اختصاصی خود را در ترکیه آغاز کرده است تا تمرینات گروهی شود.

تیم ملی ایران در آبان‌ماه و پیش از اعزام به قطر، یک اردوی آماده‌سازی برگزار می‌شود و این اردو، تنها شانس باقی‌مانده برای علی کریمی است که آماده آماده‌سازی خود را به کادرفنی تیم ملی نشان می‌دهد و همراه ملی‌پوشان برای حضور در جام جهانی ۲۰۲۲. به قطر سفر کند.

علی کریمی ۸ سال از اولین دعوتش به تیم ملی توسط کارلوس کی‌روش می‌گذرد، همیشه در دوره حضور مربی پرتغال در فوتبال ایران، یکی از چهره‌های علاقه‌مند به او بود، اما در نهایت در ۲ رویداد مهم فوتبالی همراه با شاگردان کی‌روش، حضور داشت. باشد.

کریمی جام جهانی ۲۰۱۸ و جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ را به دلیل تجربه از دست داد و اکنون در تلاش برای خاطرات تلخ گذشته تکرار و تکرار در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر همراه ملی‌پوشان اعظم قطر شود. البته که فعلاً کریمی بوده و شرایط او برای حضور در اردوی آتی تیم ملی نامشخص است.

هافبک استقلالی جانشین ۲ پرسپولیسی می شود؟

کارلوس کی‌روش در اردوی اتریش از بازیکنانی مثل سعید عزت‌اللهی، امید ابراهیمی، احسان حاج‌صفی، احمد نوراللهی و میلاد سرلک در پست هافبک دفاعی استفاده می‌کنند که در این بین عملکرد نوراللهی و سرلک دور از انتظار بود و آن‌ها عملکرد خوبی را از خود به جای خود انجام می‌دهند. قرار دادن جایگاه ملی‌شان در لیست تیم متزلزل شده و احتمال جانشینی علی کریمی در لیست تیم وجود دارد.

کریمی البته با توجه به دوری یک‌ماهه‌اش از میادین، کار سختی برای رسیدن به فرم ایده‌آل دارد، اما در فرصتی یک‌ماهه باقی می‌ماند تا تیم بعدی تیم ملی این شانس را داشته باشد که با درخشش خود، جایی در فهرست کارآفرینان کی‌روش پیدا کند و همراهی کند. سایر ملی‌پوشان منتخب کی‌روش در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر شرکت کند.

فوتبال 360


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم