(تصاویر) کاخ الحمرا شکوه معماری اسلامی در اسپانیا

کاخ الحمرا در فهرست میراث فرهنگی جهانی یونسکو همچنان باشکوه خود را به خود جلب می‌کند.

به گزارش فرارو، این بنای تاریخی که در گرانادای اسپانیا قرار دارد، یکی از مهمترین آثار معماری اسلامی است که با بهره گیری از دانش علم و هنر توسط تمدن اند ساخته شده است و هر ساله میلیون ها پذیرای گردشگر است.

ساخت این کاخ باشکوه در اواسط قرن سیزدهم در گرانادا آغاز شد. الحمرا در زمینی به مساحت ۱۴۲۰۰۰ متر مربع (۱.۵ میلیون متر مربع) با تکمیل ضمیمه‌های آن در طول زمان ساخته شده و شکوه خود را با طراحی و باغ‌ها حفظ کرد.

با هماهنگی با محیط، سبک دکوراسیون، باغ و استخرها توجه بازدیدکنندگان را به خود جلب می‌کنند و خود را با سازه‌هایی که با آن‌ها می‌شود منعکس می‌کنند.

الحمرا شامل نقوش صنایع دستی، به ویژه سنگ، چوب، موزاییک و کاشی است. الحمرا – یکی از مهم‌ترین گنجینه‌های معماری اسلامی – که به مدت هشت قرن پابرجاست، در فهرست میراث فرهنگی جهانی یونسکو قرار دارد و همچنین به عنوان یکی از عجایب هفتگانه جهان توصیف شده است.

گردشگران برای کشف تمدن اسلامی، بررسی ساختارهای معماری آن و گذراندن زمان در باغ گیاه شناسی خاص به فرد کاخ در این منطقه می‌آیند.

Miriam Ware

الکل نینجا. متفکر شیطانی. محقق سفر. فرهنگ پاپ مادام العمر. علاقه مند به موسیقی.

سایت شرط بندی فارسی: Unleash the Thrill of Persian Betting
بهترین سایت انفجار با ضریب بالا: راهی برای بردن در بازی های شانس
Unlock the Power of Sidebar Backlink Packages for Enhanced SEO
Sidebar Backlinks for Sale: Boost Your Website’s SEO and Traffic
Sidebar Backlink Tips: Boost Your Website’s Authority and Visibility
(عکس) دسته گلی که ژاپنی‌ها روی ماه به آب دادند!
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesدانشگاه
تماس با ما