استقلال ۳ بازیکن را از لیست خارج کرد!

کد خبر : 1936782 |
21 اردیبهشت 1402 ساعت 16:57 |
61.1K بازدید |

14
دیدگاه

چشمی و رضاوند، غایب‌های بزرگ در رفسنجان؛

نام سه بازیکن استقلال در لیست این تیم مقابل مس رفسنجان قرار نمی‌گیرد.

استقلال ۳ بازیکن را از لیست خارج کرد!

به گزارش “ورزش سه”، تیم فوتبال استقلال که امید اندکی به کسب عنوان قهرمانی دارد و رسیدن به جام را خیلی نزدیک نمی‌بینید، در حالی که فردا یک مسابقه خارج از خانه برابر مس رفسنجان برگزار می‌شود که ریکاردو ساپینتو نمی‌تواند از سه بازیکن نشان دهد. بهره برد.

روزبه چشمی، کاپیتان دوم و ستاره این فصل که استقلال نقش مهمی را در نتیجه‌گیری تیمش داشته و فقط یک مسابقه را برای محرومیت از دست داده است.

آرش رضاوند، هافبک استقلال نیز می‌تواند دوباره احساس درد از ناحیه مچ پا و جلوگیری از تشدید آن می‌کند، با نظر ساپینتو به رفجان سفر نمی‌کند و در تهران خواهد ماند تا کارهای درمانی را انجام دهد.

استقلال علاوه بر روزبه چشمی و آرش رضاوند، در تقابل حساس ماقبل پایانی فصل لیگ برتر برابر مس رفجان، سید ابوالفضل جلالی را هم مثل هفته‌های اخیر در اختیار ندارد و ساپینتو این بازیکن را از لیست خارج کرده است.

Fletcher Hobbs

نینجا آبجو عمومی. محقق اینترنت. معتاد وب هیپستر پسند. خواننده مغرور. زیاد می افتد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances