استعلام SEC در مورد فروش سهام سناتور سابق بدون هزینه بسته شد

آقای بور و وکیلش گفتند که کمیسیون بورس و اوراق بهادار تحقیقاتی را درباره سناتور سابق ریچارد ام. بور بسته است که بررسی می کرد آیا یک سری از فروش سهام او در اوایل سال 2020 پس از اطلاع از تهدید کووید-19 نادرست بوده است یا خیر. جمعه.

آقای بور در بیانیه ای گفت: “این هفته، SEC به من اطلاع داد که تحقیقات خود را بدون هیچ اقدامی به پایان رسانده اند.” “خوشحالم که این موضوع را در آینه دید عقب دارم.”

آقای بور، جمهوری‌خواه اهل کارولینای شمالی، با پایان دوره ریاست جمهوری‌اش در ابتدای سال جاری میلادی، بازنشسته شد.

هیچ جزئیاتی در مورد چرایی تصمیم کمیسیون برای خاتمه دادن به تحقیق بدون ارائه اتهام ارائه نشده است. سخنگوی این آژانس گفت که در مورد باز یا بسته شدن تحقیقات اظهار نظر نمی کند.

تحقیقات موازی وزارت دادگستری در مورد فروش آقای بور نیز در ژانویه 2021 بدون هیچ اتهامی بسته شد، حتی پس از اینکه بازرسان فدرال دریافتند که آقای بور با آنچه در سوگندنامه دولت به عنوان “فروش سهام به موقع” توصیف شده بود، از ضرر 87000 دلاری جلوگیری کرده است.

تحقیقات کمیسیون SEC در مورد آقای بور، که در زمان ریاستش در کمیته‌های اطلاعاتی و بهداشتی سنا حضور داشت، ناشی از مجموعه‌ای از جلسات توجیهی خصوصی بود که او در اوایل سال 2020 در مورد تهدید همه‌گیری ویروس کرونا دریافت کرد. در آن زمان، این بیماری به سرعت در خارج از کشور گسترش می یافت، اما تأثیر بالقوه آن بر ایالات متحده و اقتصاد آن به خوبی درک نشده بود.

در 13 فوریه 2020، تنها چند روز پس از برگزاری جلسات توجیهی، آقای بور بیش از 1.6 میلیون دلار سهام را در انبوهی از معاملات فروخت. بر اساس اسناد دادگاه فدرال، در همان روز، آقای بور همچنین با برادر همسرش جرالد فاوث تلفنی صحبت کرد. اندکی پس از آن تماس، آقای فاوث ظاهراً به یک دلال دستور داد تا سهام در حساب همسرش را بفروشد.

اگرچه آقای بور به دلیل نگرانی از شیوع بیماری همه گیر مخالفت نکرد که بسیاری از سبد سهام خود را فروخته است، اما اصرار داشت که تصمیمات تجاری خود را کاملاً بر اساس گزارش های خبری اتخاذ کرده است، نه بر اساس گزارش های ویژه ای که به عنوان یک سناتور دریافت می کرد.

SEC هر دو آقای Burr و Fauth را مورد بررسی قرار داد تا مشخص کند که آیا آنها در معاملات داخلی شرکت داشتند یا خیر. وکلای آقای Fauth استدلال کردند که او معاملات خود را از روز قبل برنامه ریزی کرده بود و معاملات را با کارگزار خود در 12 فوریه، یک روز قبل از تماس با آقای Burr آغاز کرده بود. کمیسیون SEC ماهها با وکلای آقای فوث در مورد اینکه آیا او موظف به اجرای احضاریه برای شهادت در این موضوع است، بحث کرد. اواخر سال گذشته، یک قاضی آقای فوث را مجبور به پاسخگویی کرد.

اف. جوزف وارین، وکیل آقای فاوث، روز جمعه گفت که تحقیقات کمیسیون در مورد موکلش نیز بسته شده است.

آقای وارین نوشت: «ما از اینکه SEC و وزارت دادگستری به طور مناسب تحقیقات خود را بدون هیچ یافته‌ای از معاملات داخلی بسته‌اند، هیجان‌زده هستیم.

کارشناسان اخلاق گفتند که بسته شدن این تحقیقات بر چالش‌های ارزیابی معاملات توسط قانون‌گذارانی که سهام فردی و سایر اوراق بهادار را خریداری و می‌فروشند، حتی در حالی که در کمیته‌های با نفوذ نشسته‌اند و در جلسات توجیهی خصوصی درباره موضوعات مهم شرکت می‌کنند، تأکید می‌کند.

دونالد کی. شرمن، مشاور ارشد سازمان شهروندان برای مسئولیت و اخلاق در واشنگتن، گفت: بسته شدن پرونده بور “به من نشان می دهد که حمایت های سخنرانی یا بحث، تعقیب قضایی یا بررسی کافی موارد مربوط به تجارت داخلی و ادعایی را بسیار دشوار می کند. زمانی که حقایق اساسی یا اطلاعات درونی به شغل یک عضو مربوط می شود، اشتباه می کنند.»

او به یک بند قانون اساسی اشاره داشت که به منظور محافظت از قانونگذاران فدرال در برابر تعقیب کیفری یا اقدامات مدنی مرتبط با کار قانونگذاری آنها است.

آقای شرمن گفت: «دقیقاً به همین دلیل است که کنگره باید فوراً قوانینی را برای ممنوعیت اعضا از خرید و معامله سهام فردی تصویب کند، زیرا اصلاحات لازم است، صرف نظر از اینکه بررسی سناتور بور به پایان رسیده است یا خیر». پیشنهادات برای ممنوعیت یا افشای کامل تر معاملات سهام توسط اعضای کنگره در مجلس نمایندگان و سنا متوقف شده است.

تحقیقات اخیر نیویورک تایمز در مورد افشای اطلاعات مالی کنگره نشان داد که بین سال‌های 2019 تا 2021، 97 سناتور یا نماینده معاملات خود یا اعضای نزدیک خانواده خود در سهام یا سایر دارایی‌های مالی را گزارش کرده‌اند که با کار کمیته‌هایی که در آن خدمت می‌کردند تلاقی می‌کردند. آن قانونگذاران از معاملات خود به درستی دفاع کردند.

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان