آمیشا پاتل با عمران عباس بازیگر پاکستانی دوست می شود؟ واکنش بازیگر زن گدار به هات اسکوپ | اخبار مردم

دهلی نو: Ameesha Patel بازیگر اخیراً زمانی که شایعات در مورد زندگی عاشقانه او در رسانه های اجتماعی هجوم آورد، توجه را به خود جلب کرد. گمانه زنی ها مبنی بر این که بازیگر زن گادار با عمران عباس، دلنواز پاکستانی قرار می گیرد، که اتفاقاً اولین حضور خود در بالیوود را در کنار بیپاشا باسو در فیلم Creature انجام داد، بسیار زیاد بود.

با این حال، آمیشا پاتل این شایعات را رد کرد. آمیشا در مصاحبه ای با هندوستان تایمز گفت: “من هم آنها را خواندم (شایعات دوستیابی) و خنده زیادی در مورد آن داشتم. همه چیز دیوانه کننده و پر از حماقت است. بعد از سال ها داشتم با دوستم ملاقات می کردم. بنابراین. ، این فقط یک جبران بود.”

ما سال‌هاست همدیگر را می‌شناسیم، از زمانی که با او در دانشگاهی در ایالات متحده تحصیل کرده‌ام. و با بسیاری از دوستانم در پاکستان که فقط عاشق هند هستند، در ارتباط بوده‌ام. عباس به صنعت فیلم آنجا تعلق دارد. و ما چیزهای بیشتری برای صحبت کردن داریم. در این مراسم با هم آشنا شدیم و تصمیم گرفتیم که بعداً با هم صحبت کنیم، در آن زمان بود که ویدیو به صورت ارگانیک اتفاق افتاد. اتفاقاً او آن آهنگ من را دوست دارد. این آهنگ مورد علاقه اوست … ما فقط انجام دادیم. یک چیز بداهه که توسط یکی از دوستان ضبط شده بود. خیلی بامزه بود، بنابراین ما آن را پست کردیم. برنامه ریزی نشده بود.”

آمیشا پاتل و عمران عباس در مراسمی در بحرین دیده شدند و ویدیویی را با آهنگ Dil Mein Dard Sa Jaga Hai از فیلم کرانتی ضبط کردند. او این ویدئو را در شبکه های اجتماعی منتشر کرده است که منجر به شایعات مربوط به دوستی شده است.

در زمینه کاری، آمیشا پاتل در حال آماده شدن برای انتشار سرمایه گذاری آینده خود – Gadar 2 است که در آن با سانی دئول و اوتکارش شارما جفت می شود.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم